Rectic + (I95 hm / I95 h)
Mocna, kompaktowa latarka czołowa, wielowiązkowa, ładowana i zdalnie sterowana za pomocą smartfona
• Technologia Reactive Lighting do automatycznej regulacji natężenia światła
• Dostępny tryb stałego oświetlenia (3 poziomy stałej mocy oświetlenia do wyboru)
• Lampa akumulatorowa (bateria litowo-jonowa)
• Moc od 30 do 300 lumenów i oświetlenie od 35 do 110m
Idealny do biegów przełajowych i sportów górskich

390 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 115 g |
| Gwarancja | lampa: 3 lata / bateria: 1 rok lub 300 cykli ładowania |
| Certyfikaty | CE / FCC / IC / ARIB |
| Zabarwienie) | koralowy lub czarny |
| typ belki | szeroki, mieszany lub skoncentrowany |
| Maksymalna ilość światła | 300 lumenów |
| maksymalna odległość | 110 m |
| Hydroizolacja | IP X4 (wodoodporny) |
| Technologia | oświetlenie reaktywne lub oświetlenie ciągłe |
| Żywność | Akumulator litowo-jonowy 1800 mAh (w zestawie) |
| Czas ładowania | 4,5 godziny |
| Kompatybilność baterii | alkaliczne / litowe / akumulatorki Ni-MH dzięki pojemnikowi na baterie (dostępne jako opcja) |
• Konfigurowalny kształt wiązki, autonomia i moc dzięki aplikacji mobilnej MyPetzl Light na smartfona i tablet (do pobrania za darmo z App Store i Google Play):
- dostęp w czasie rzeczywistym do stanu naładowania baterii
- regulacja mocy i autonomii oświetlenia
- aktywacja i tworzenie profili oświetleniowych w zależności od aktywności
- lampa dostarczana z wielofunkcyjnym profilem oświetleniowym
- cztery inne profile dostępne za pośrednictwem aplikacji MyPetzl Light: bieganie przełajowe, wspinaczka górska, trekking, biwak
- lampa podłączona przez łącze Bluetooth® Smart (funkcja może być wyłączona)
- lampa pozostaje użyteczna niezależnie od aplikacji
• Tryb OŚWIETLENIA REAKTYWNEGO:
- Moc oświetlenia dostosowuje się błyskawicznie dzięki czujnikowi światła. Moc oświetlenia jest zoptymalizowana, aby zagwarantować wybraną autonomię. To automatyczne zarządzanie pozwala zachować jak najwięcej wolnych rąk.
- W zależności od wybranej autonomii (2h30, 5h, 10h), moc oświetlenia jest automatycznie regulowana w 3 trybach (maksymalna autonomia, standardowa, maksymalna moc).
• Dostępny również tryb CONSTANT LIGHTING, zapewniający stałą moc oświetlenia.
• Oświetlenie wielowiązkowe: połączenie szerokiej wiązki do bliży i skoncentrowanej wiązki do dali.
• Czerwone oświetlenie pomocnicze zapewniające widzenie w nocy (czerwona dioda LED).
•Tryb migania widoczny z odległości 1 km przy żywotności baterii 60 godzin.
• Maksymalna moc świetlna: 300 lumenów
• Dostępne trzy poziomy oświetlenia:
- MAKSYMALNA MOC, priorytet mocy
- STANDARD, równowaga moc/autonomia
- MAX AUTONOMIA, priorytet autonomii
• Dwa niezależne przełączniki ułatwiające użytkowanie. Jeden pozwala na wybór trybu świecenia (OŚWIETLENIE REAKTYWNE lub OŚWIETLENIE STAŁY), drugi na wybór spośród trzech poziomów świecenia.
• FFunkcja blokady zapobiegająca przypadkowemu zapłonowi podczas transportu/przechowywania.
• Akumulator litowo-jonowy 1800 mAh:
- uniwersalne ładowanie przez gniazdo micro USB
- wskaźnik ładowania/rozładowania
- niebieski wskaźnik aktywacji Bluetooth Smart
- możliwość wymiany baterii na pojemnik na baterie
•Wygodny, łatwy w regulacji pałąk odprowadzający wilgoć. Dwuczęściowa konstrukcja z tyłu głowy zapewnia doskonałe wsparcie podczas dynamicznych aktywności (bieganie itp.).
• Odporny na warunki atmosferyczne (IP X4).
• Konfigurowalne profile i autonomia dzięki aplikacji mobilnej MyPetzl Light (pobierz z App Store i Google Play / wymaga iOS w wersji 7.1 lub Android w wersji 4.3).
• Wydajność oświetlenia:
lampe frontale reactik
Je l'ai testé en randonnée nocturne et en vtt et pour du jardinage de nuit.
J'ai adoré la modularité de son faisceau d'éclairage , qui permet d'avoir un grand champ de vision même dans les bois avec une bonne vitesse en vtt. On voit très bien la faune. Je ne l'ai rechargé qu'une seule fois depuis mon achat, son autonomie est impressionnante. Elle permet de réaliser des travaux de précision sans danger comme en plein jour. je recommande. Elle est très confortable à porter.
Lampe
Tout est ok.
Excellent
Cette lampe est un vrai outil pour les expéditions nocturnes que ce soit bivouac, randonnée, VTT, ski et j'en passe. Un bon achat !
L'application mobile qui permet de se connecter à la lampe en bluetooth fonctionne bien mais il y a quelques bugs. Petzl a affirmé être en train de les corriger.