REACTIK + (E95 HMI / E95 HNE)
Výkonná kompaktní čelovka, vícepaprsková, dobíjecí a dálkově ovladatelná chytrým telefonem
• Technologie Reactive Lighting pro automatické nastavení intenzity světla
• K dispozici je režim konstantního osvětlení (na výběr ze 3 úrovní pevného osvětlení)
• Dobíjecí lampa (lithium-iontová baterie)
• Výkon od 30 do 300 lumenů a dosvit od 35 do 110m
Ideální pro trail-running a horské sporty

390 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 115 g |
| Záruka | lampa: 3 roky / baterie: 1 rok nebo 300 nabíjecích cyklů |
| Certifikace | CE / FCC / IC / ARIB |
| Barvy) | korálové nebo černé |
| typ paprsku | široký, smíšený nebo zaměřený |
| Maximální množství světla | 300 lumenů |
| Vzdálenost max | 110 m |
| Hydroizolace | IP X4 (voděodolný) |
| Technika | reaktivní osvětlení nebo stálé osvětlení |
| Jídlo | 1800 mAh lithium-iontová dobíjecí baterie (součástí balení) |
| Doba načítání | 4,5 hodiny |
| Kompatibilita baterie | alkalické / lithiové / dobíjecí Ni-MH díky bateriovému boxu (k dispozici jako volitelné příslušenství) |
• Přizpůsobitelný tvar paprsku, autonomie a výkon díky mobilní aplikaci MyPetzl Light pro chytrý telefon a tablet (ke stažení zdarma na App Store a Google Play):
- přístup ke zbývající životnosti baterie v reálném čase
- nastavení výkonu a autonomie osvětlení
- aktivace a tvorba světelných profilů v závislosti na činnosti
- lampa dodávaná s profilem multiaktivitního osvětlení
- čtyři další profily dostupné prostřednictvím aplikace MyPetzl Light: trail-běh, horolezectví, trekking, bivak
- lampa připojená přes Bluetooth® Smart link (funkci lze deaktivovat)
- lampa zůstává použitelná nezávisle na aplikaci
• Režim REACTIVE LIGHTING:
- Síla osvětlení se okamžitě přizpůsobí díky světelnému senzoru. Výkon osvětlení je optimalizován tak, aby zaručoval zvolenou autonomii. Tato automatická správa vám umožní mít co nejvíce volné ruce.
- V závislosti na zvolené autonomii (2h30, 5h, 10h) se výkon osvětlení automaticky reguluje podle 3 režimů (maximální autonomie, standardní, maximální výkon).
• K dispozici je také režim CONSTANT LIGHTING, který zajišťuje stálý výkon osvětlení.
• Vícepaprskové osvětlení: kombinace širokého paprsku pro vidění na blízko a zaostřeného paprsku pro vidění do dálky.
• Červené přídavné osvětlení pro zachování nočního vidění (červená LED).
•Režim blikání viditelný na 1 km s výdrží baterie 60 hodin.
• Maximální světelný výkon: 300 lumenů
• K dispozici jsou tři úrovně osvětlení:
- MAX. VÝKON, priorita napájení
- STANDARD, rovnováha výkonu a autonomie
- MAX AUTONOMY, priorita autonomie
• Dva nezávislé spínače pro zjednodušení použití. Jeden umožňuje zvolit režim svícení (REAKTIVNÍ LIGHTING nebo CONSTANT LIGHTING), druhý volit ze tří úrovní osvětlení.
• FFunkce zámku, aby se zabránilo náhodnému vznícení během přepravy/skladování.
• 1800mAh lithium-iontová dobíjecí baterie:
- univerzální nabíjení přes micro USB zásuvku
- indikátor nabití/vybití
- modrý indikátor aktivace Bluetooth Smart
- možnost výměny baterie za bateriový box
•Pohodlná, snadno nastavitelná čelenka odvádějící pot. Dvoudílná konstrukce na zadní straně hlavy pro vynikající podporu při dynamických aktivitách (běh atd.).
• Odolné vůči povětrnostním vlivům (IP X4).
• Přizpůsobitelné profily a autonomie s mobilní aplikací MyPetzl Light (stáhněte si z App Store a Google Play / vyžaduje iOS vyšší nebo rovný 7.1 a Android větší nebo rovný 4.3).
• Výkon osvětlení:
lampe frontale reactik
Je l'ai testé en randonnée nocturne et en vtt et pour du jardinage de nuit.
J'ai adoré la modularité de son faisceau d'éclairage , qui permet d'avoir un grand champ de vision même dans les bois avec une bonne vitesse en vtt. On voit très bien la faune. Je ne l'ai rechargé qu'une seule fois depuis mon achat, son autonomie est impressionnante. Elle permet de réaliser des travaux de précision sans danger comme en plein jour. je recommande. Elle est très confortable à porter.
Lampe
Tout est ok.
Excellent
Cette lampe est un vrai outil pour les expéditions nocturnes que ce soit bivouac, randonnée, VTT, ski et j'en passe. Un bon achat !
L'application mobile qui permet de se connecter à la lampe en bluetooth fonctionne bien mais il y a quelques bugs. Petzl a affirmé être en train de les corriger.