REACTIK + (E95 HMI / E95 HNE)
Ceannlampa dlúth cumhachtach, il-léas, in-athluchtaithe agus inrialaithe go cianda ag fón cliste
• Teicneolaíocht Soilsiú Imoibríoch chun déine solais a choigeartú go huathoibríoch
• Mód Soilsithe Tairiseach ar fáil (3 leibhéal de chumhacht soilsithe seasta le roghnú astu)
• Lampa in-athluchtaithe (ceallraí litiam-ian)
• Cumhacht ó 30 go 300 lumens agus soilsiú ó 35 go u200bu200b110m
Ideal do Rian-Rith agus spóirt sléibhe

390 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 115 g |
| Ráthaíocht | lampa: 3 bliana / ceallraí: 1 bhliain nó 300 timthriallta muirir |
| Deimhnithe | CE / FCC / IC / ARIB |
| Dathanna) | coiréil nó dubh |
| cineál bhíoma | leathan, measctha nó dírithe |
| Uasmhéid solais | 300 lúman |
| Fad max | 110 m |
| Uiscedhíonta | IP X4 (resistant uisce) |
| Teicneolaíocht | soilsiú imoibríoch u soilsiú tairiseach |
| Bia | Ceallraí in-athluchtaithe 1800 mAh litiam-ian (san áireamh) |
| Am luchtaithe | 4.5 uair an chloig |
| Comhoiriúnacht ceallraí | alcaileach / litiam / Ni-MH in-athluchtaithe a bhuíochas leis an mbosca ceallraí (ar fáil mar rogha) |
• Cruth léasa inoiriúnaithe, neamhspleáchas agus cumhacht, a bhuíochas don aip shoghluaiste MyPetzl Light le haghaidh fón cliste agus táibléad (is féidir a íoslódáil saor in aisce ar App Store agus Google Play):
- rochtain fíor-ama ar an saol ceallraí atá fágtha
- coigeartú ar chumhacht soilsithe agus neamhspleáchas
- gníomhachtú agus cruthú próifílí soilsithe ag brath ar an ngníomhaíocht
- lampa seachadta leis an bpróifíl soilsithe ilghníomhaíochta
- ceithre phróifíl eile ar fáil tríd an aip MyPetzl Light: rith rian, sléibhteoireacht, fálróid, bivouac
- lampa ceangailte trí nasc Bluetooth® Smart (is féidir an fheidhm a dhíghníomhachtú)
- tá an lampa fós inúsáidte neamhspleách ar an bhfeidhmchlár
• Mód SOILSIÚ REACTIVE:
- Déanann an chumhacht soilsithe oiriúnú láithreach a bhuíochas leis an braiteoir solais. Tá an chumhacht soilsithe optamaithe chun an neamhspleáchas roghnaithe a ráthú. Ligeann an bhainistíocht uathoibríoch seo duit do lámha a choinneáil saor chomh fada agus is féidir.
- Ag brath ar an neamhspleáchas a roghnaíodh (2h30, 5h, 10h), déantar an chumhacht soilsithe a rialú go huathoibríoch de réir 3 mhodh (uas-uathriail, caighdeánach, uaschumhacht).
• Modh SOILSIÚ SHEASMHACH ar fáil freisin, ag cinntiú cumhacht soilsithe seasta.
• Soilsiú il-bhíoma: meascán de bhíoma leathan le haghaidh gar-amhairc agus léas dírithe le haghaidh fís i bhfad i gcéin.
• Soilsiú cúnta dearg chun fís oíche (LED dearg) a chaomhnú.
•Mód gealánacha le feiceáil ag 1 km le saolré ceallraí 60 uair an chloig.
• Aschur solais uasta: 300 lumens
• Trí leibhéal soilsithe ar fáil:
- MAX POWER, tosaíocht cumhachta
- CAIGHDEÁNACH, cothromaíocht cumhachta/neamhspleáchais
- MAX Uathrialach, tosaíocht neamhspleáchais
• Dhá lasc neamhspleácha chun úsáid a shimpliú. Ligeann ceann amháin duit an modh soilsithe a roghnú (SOILSIÚ imoibríoch nó SOILSIÚ LEANÚNACH), an ceann eile a roghnú ó thrí leibhéal soilsithe.
• FFeidhm ghlas chun adhaint thaisme a chosc le linn iompair/stórála.
• Ceallraí in-athluchtaithe 1800mAh Litiam-ian:
- muirearú uilíoch tríd an soicéad micrea USB
- táscaire muirear/urscaoilte
- Táscaire gníomhachtaithe gorm Bluetooth Smart
- an fhéidearthacht bosca ceallraí a chur in ionad na ceallraí
•Headband compordach, éasca le coigeartú, allais-wicking. Tógáil dhá chuid ar chúl an chinn le haghaidh tacaíocht den scoth le linn gníomhaíochtaí dinimiciúla (reáchtáil, etc.).
• Frithsheasmhach don aimsir (IP X4).
• Próifílí agus uathriail insaincheaptha leis an aip shoghluaiste MyPetzl Light (éilíonn íoslódáil ar App Store agus Google Play / iOS níos mó ná nó cothrom le 7.1 agus Android níos mó ná nó cothrom le 4.3).
• Feidhmíocht soilsithe:
lampe frontale reactik
Je l'ai testé en randonnée nocturne et en vtt et pour du jardinage de nuit.
J'ai adoré la modularité de son faisceau d'éclairage , qui permet d'avoir un grand champ de vision même dans les bois avec une bonne vitesse en vtt. On voit très bien la faune. Je ne l'ai rechargé qu'une seule fois depuis mon achat, son autonomie est impressionnante. Elle permet de réaliser des travaux de précision sans danger comme en plein jour. je recommande. Elle est très confortable à porter.
Lampe
Tout est ok.
Excellent
Cette lampe est un vrai outil pour les expéditions nocturnes que ce soit bivouac, randonnée, VTT, ski et j'en passe. Un bon achat !
L'application mobile qui permet de se connecter à la lampe en bluetooth fonctionne bien mais il y a quelques bugs. Petzl a affirmé être en train de les corriger.