REACTIK + (E95 HMI / E95 HNE)
Zmogljiva kompaktna naglavna svetilka z več žarometi, polnilna in daljinsko upravljana s pametnim telefonom
• Reactive Lighting tehnologija za samodejno prilagajanje jakosti svetlobe
• Na voljo je način stalne osvetlitve (izbire lahko 3 stopnje fiksne moči osvetlitve)
• Žarnica za ponovno polnjenje (litij-ionska baterija)
• Moč od 30 do 300 lumnov in osvetlitev od 35 do 110m
Idealno za trail-running in gorske športe

390 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 115 g |
| Garancija | žarnica: 3 leta / baterija: 1 leto ali 300 ciklov polnjenja |
| Certifikati | CE / FCC / IC / ARIB |
| barve) | koralna ali črna |
| vrsta žarka | široka, mešana ali osredotočena |
| Največja količina svetlobe | 300 lumnov |
| Razdalja max | 110 m |
| Hidroizolacija | IP X4 (vodoodporen) |
| Tehnologija | reaktivna razsvetljava ali stalna osvetlitev |
| Hrana | 1800 mAh litij-ionska polnilna baterija (priložena) |
| Čas nalaganja | 4,5 ure |
| Združljivost baterije | alkalni / litij / polnilni Ni-MH zahvaljujoč ohišju za baterije (na voljo kot opcija) |
• Prilagodljiva oblika žarka, avtonomija in moč, zahvaljujoč mobilni aplikaciji MyPetzl Light za pametni telefon in tablični računalnik (brezplačno naloženo v App Store in Google Play):
- dostop v realnem času do preostale življenjske dobe baterije
- prilagoditev moči in avtonomije osvetlitve
- aktiviranje in izdelava svetlobnih profilov glede na dejavnost
- svetilka priložena z večaktivnostnim svetlobnim profilom
- štirje drugi profili, ki so na voljo prek aplikacije MyPetzl Light: tek po poti, gorništvo, treking, bivak
- žarnica povezana prek Bluetooth® Smart linka (funkcijo je mogoče deaktivirati)
- žarnica ostane uporabna neodvisno od aplikacije
• Način REAKTIVNE SVETLOBE:
- Moč osvetlitve se zaradi svetlobnega senzorja takoj prilagodi. Moč osvetlitve je optimizirana za zagotavljanje izbrane avtonomije. To samodejno upravljanje vam omogoča, da imate čim bolj proste roke.
- Glede na izbrano avtonomijo (2h30, 5h, 10h) se moč osvetlitve samodejno uravnava glede na 3 načine (maks. avtonomija, standard, maks. moč).
• Na voljo je tudi način CONSTANT LIGHTING, ki zagotavlja fiksno moč osvetlitve.
• Osvetlitev z več žarki: kombinacija širokega žarka za vid na bližino in usmerjenega žarka za vid na daljavo.
• Rdeča pomožna osvetlitev za ohranjanje nočnega vida (rdeča LED).
•Utripajoči način, viden na 1 km z življenjsko dobo baterije 60 ur.
• Največja svetlobna moč: 300 lumnov
• Na voljo so tri stopnje osvetlitve:
- MAKSIMALNA MOČ, prioriteta moči
- STANDARD, ravnovesje moč/avtonomija
- MAX AUTONOMY, prednost avtonomije
• Dve neodvisni stikali za poenostavitev uporabe. Ena vam omogoča izbiro načina osvetlitve (REAKTIVNA SVETLOBA ali KONSTANTNA SVETLOBA), druga pa lahko izbirate med tremi stopnjami osvetlitve.
• FFunkcija zaklepanja za preprečevanje nenamernega vžiga med transportom/skladiščenjem.
• 1800 mAh litij-ionska baterija za ponovno polnjenje:
- univerzalno polnjenje preko mikro USB vtičnice
- indikator polnjenja/praznjenja
- modri indikator za pametno aktiviranje Bluetooth
- možnost zamenjave baterije z baterijsko škatlo
•Udoben, enostavno nastavljiv trak za glavo, ki odvaja znoj. Dvodelna konstrukcija na zadnji strani glave za odlično podporo pri dinamičnih aktivnostih (tek itd.).
• Odporen na vremenske vplive (IP X4).
• Prilagodljivi profili in avtonomija z mobilno aplikacijo MyPetzl Light (prenos iz App Store in Google Play / zahteva iOS, večji ali enak 7.1, in Android večji ali enak 4.3).
• Učinkovitost osvetlitve:
lampe frontale reactik
Je l'ai testé en randonnée nocturne et en vtt et pour du jardinage de nuit.
J'ai adoré la modularité de son faisceau d'éclairage , qui permet d'avoir un grand champ de vision même dans les bois avec une bonne vitesse en vtt. On voit très bien la faune. Je ne l'ai rechargé qu'une seule fois depuis mon achat, son autonomie est impressionnante. Elle permet de réaliser des travaux de précision sans danger comme en plein jour. je recommande. Elle est très confortable à porter.
Lampe
Tout est ok.
Excellent
Cette lampe est un vrai outil pour les expéditions nocturnes que ce soit bivouac, randonnée, VTT, ski et j'en passe. Un bon achat !
L'application mobile qui permet de se connecter à la lampe en bluetooth fonctionne bien mais il y a quelques bugs. Petzl a affirmé être en train de les corriger.