Verzia Traverse z roku 2019
Traverzové lyžiarske palice Black Diamond
Celohliníková 2-dielna teleskopická palica Traverse je robustná a bezpečná palica, ideálna pre intenzívne lyžiarske túry.
Rukoväť bola prepracovaná, aby poskytovala lepšiu ergonómiu.
• Pevná palica má hliníkovú konštrukciu
• 16 mm vrchný prameň a 14 mm spodný prameň
• Rukoväť Touring Series s rebrovaným vnútrom pre nižšiu hmotnosť
• Turistický remienok na zápästie s ľahkým popruhom a plastovou prackou na rebrík
• Rozšírenia rukoväte pre rýchlu a bezpečnú výmenu rukoväte
• Rýchly a spoľahlivý systém nastavenia FlickLock
• Široké 100 mm podložky na prachové koše pre veľmi dobrú priľnavosť
Dostupné v 2 veľkostiach: 95-145cm / 105-155cm

14 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | pár: [95-145 cm] 585 g / [105-155 cm] 600 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľné: 95-145cm / 105-155cm |
| Zložená dĺžka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| upínací systém | FlickLock® |
| Rukoväť | Rukoväť série Touring s drážkovaným vnútrom pre väčšiu ľahkosť + predĺženie rukoväte |
| Podložka | Pudr Koše puky 100 mm |
| Referencia výrobcu | BD111549 |
Palice Traverse Black Diamond sú veľmi spoľahlivé a robustné palice (celé hliníkové) určené na intenzívne každodenné lyžiarske túry.
Veľmi funkčný, Traverse má nastavovací systém FlickLock, uzamknutie palice je rýchle, jednoduché a spoľahlivé.
Jazdci ocenia funkcie, ako je predĺženie rukoväte pod rukoväťou pre strmé stúpanie a pútavé podložky Powder Baskets.
Ideálne na rekreačné lyžiarske túry alebo na technickejšie preteky, ak hľadáte palice s dlhou životnosťou, Traverse je pre vás ako stvorený!
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
Baton ski de rando
Rondelles larges pour poudreuse
Système de verrouillage simple et efficace