Έκδοση 2019 του Traverse
Τραβέρσες πόλοι σκι Black Diamond
Ένας εξολοκλήρου αλουμινένιος τηλεσκοπικός στύλος 2 τμημάτων, το Traverse είναι ένας στιβαρός και ασφαλής στύλος, ιδανικός για εντατικές περιηγήσεις σκι.
Η λαβή έχει επανασχεδιαστεί για να παρέχει καλύτερη εργονομία.
• Το στιβαρό stick διαθέτει κατασκευή αλουμινίου
• Πάνω σκέλος 16mm και κάτω σκέλος 14mm
• Λαβή Touring Series με ραβδωτό εσωτερικό για μικρότερο βάρος
• Λουράκι καρπού τουρισμού με ελαφρύ πλέγμα και πλαστική πόρπη με κλειδαριά σκάλας
• Προεκτάσεις λαβής για γρήγορες και ασφαλείς αλλαγές λαβής
• Γρήγορο και αξιόπιστο σύστημα ρύθμισης FlickLock
• Πλατιές ροδέλες με καλάθια πούδρας 100 mm για πολύ καλό κράτημα
Διατίθεται σε 2 μεγέθη: 95-145cm / 105-155cm

14 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας: 2014-06-23
| Υλικό | αλουμίνιο |
| Βάρος | ζευγάρι: [95-145 cm] 585 g / [105-155 cm] 600 g |
| Τομή | ρυθμιζόμενο: 95-145cm / 105-155cm |
| Διπλωμένο μήκος | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Αριθμός κλώνων | 2 |
| σύστημα σύσφιξης | FlickLock® |
| Λαβή | Λαβή Touring Series με αυλακωτό εσωτερικό για περισσότερη ελαφρότητα + επέκταση λαβής |
| Ροδέλα | Καλάθια πούδρας 100 χλστ |
| Αναφορά κατασκευαστή | BD111549 |
Τα κοντάρια Traverse Black Diamond είναι πολύ αξιόπιστα και στιβαρά κοντάρια (όλα από αλουμίνιο) σχεδιασμένα για εντατική καθημερινή περιήγηση στο σκι.
Πολύ λειτουργικό, το Traverse διαθέτει το σύστημα ρύθμισης clamshell FlickLock, το κλείδωμα του στύλου είναι γρήγορο, απλό και αξιόπιστο.
Χαρακτηριστικά όπως η επέκταση λαβής κάτω από τη λαβή για απότομες αναβάσεις και τα εντυπωσιακά πλυντήρια Powder Baskets θα εκτιμηθούν από τους αναβάτες.
Ιδανικό για ψυχαγωγικές περιηγήσεις σκι ή για πιο τεχνικούς αγώνες, αν ψάχνετε για κοντάρια με μεγάλη διάρκεια ζωής, το Traverse είναι φτιαγμένο για εσάς!
Το σύστημα ρύθμισης "FlickLock" (βαλβίδα):
Το σύστημα προσαρμογής μεγέθους FlickLock σχεδιάστηκε με γνώμονα την αποτελεσματικότητα, τη συμπαγή και την ευκολία χρήσης.
Η ρύθμιση FlickLock είναι κορυφαία όσον αφορά το γρήγορο στυλ και την ελαφρότητα.
Επειδή το βουνό απαιτεί αξιόπιστο και ανθεκτικό εξοπλισμό, η τεχνολογία FlickLock προσφέρει ασφαλείς, γρήγορες, απλές ρυθμίσεις και διευκολύνει τις ώρες που περνάτε στο μονοπάτι.
Baton ski de rando
Rondelles larges pour poudreuse
Système de verrouillage simple et efficace