Versió 2019 de la Traverse
Bastons d'esquí Traverse Black Diamond
Un pal telescòpic de 2 seccions totalment d'alumini, el Traverse és un pal robust i segur, ideal per a l'esquí de muntanya intensiu.
El mànec ha estat reelaborat per oferir una millor ergonomia.
• El pal robust presenta una construcció d'alumini
• Fil superior de 16 mm i fil inferior de 14 mm
• Empunyadura Touring Series amb interior acanalat per a un pes més lleuger
• Corretja de canell de turisme amb corretges lleugeres i sivella de plàstic amb bloqueig d'escala
• Extensions d'adherència per a canvis d'adherència ràpids i segurs
• Sistema d'ajust FlickLock ràpid i fiable
• Amples rentadores de cistelles de pols de 100 mm per a una molt bona adherència
Disponible en 2 mides: 95-145cm / 105-155cm

14 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | parell: [95-145 cm] 585 g / [105-155 cm] 600 g |
| Tallar | ajustable: 95-145cm / 105-155cm |
| Longitud plegada | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Nombre de fils | 2 |
| sistema de subjecció | FlickLock® |
| Gestionar | Mànec Touring Series amb interior estriat per a més lleugeresa + extensió d'adherència |
| Rentadora | Discs de cistelles de pols de 100 mm |
| Referència del fabricant | BD111549 |
Els bastons Traverse Black Diamond són bastons molt fiables i robusts (tots d'alumini) dissenyats per a l'esquí de muntanya diari intensiu.
Molt funcional, el Traverse té el sistema d'ajust FlickLock clamshell, bloquejar el pal és ràpid, senzill i fiable.
Els motoristes apreciaran característiques com l'extensió d'adherència sota el mànec per a pujades pronunciades i les atractives rentadores Powder Baskets.
Ideal per a esquí de muntanya recreatiu o per a curses més tècniques, si busques bastons amb una llarga vida útil, el Traverse està fet per a tu!
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Baton ski de rando
Rondelles larges pour poudreuse
Système de verrouillage simple et efficace