Verze Traverse 2019
Traverzové lyžařské hůlky Black Diamond
Celohliníková 2dílná teleskopická hůl Traverse je robustní a bezpečná hůl, ideální pro intenzivní lyžařské túry.
Rukojeť byla přepracována, aby poskytovala lepší ergonomii.
• Pevná hůl má hliníkovou konstrukci
• 16mm vrchní pramen a 14mm spodní pramen
• Rukojeť Touring Series s žebrovaným vnitřkem pro nižší hmotnost
• Cestovní pásek na zápěstí s lehkým popruhem a plastovou přezkou na žebřík
• Rozšíření rukojetí pro rychlou a bezpečnou výměnu rukojeti
• Rychlý a spolehlivý systém nastavení FlickLock
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
K dispozici ve 2 velikostech: 95-145cm / 105-155cm

14 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | pár: [95-145 cm] 585 g / [105-155 cm] 600 g |
| Střih | nastavitelné: 95-145cm / 105-155cm |
| Složená délka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | FlickLock® |
| Rukojeť | Rukojeť řady Touring s rýhovaným vnitřkem pro větší lehkost + prodloužení rukojeti |
| Podložka | Pudr Košíky puky 100 mm |
| Reference výrobce | BD111549 |
Hůlky Traverse Black Diamond jsou velmi spolehlivé a robustní hůlky (celé hliníkové) určené pro intenzivní každodenní lyžařské túry.
Velmi funkční, Traverse má véčkový nastavovací systém FlickLock, uzamčení hole je rychlé, jednoduché a spolehlivé.
Jezdci ocení vlastnosti, jako je prodloužení rukojeti pod rukojetí pro strmá stoupání a poutavé podložky Powder Baskets.
Ideální na rekreační skitouring nebo na techničtější závody, pokud hledáte hůlky s dlouhou životností, Traverse je pro vás jako stvořená!
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Baton ski de rando
Rondelles larges pour poudreuse
Système de verrouillage simple et efficace