2019 версия на Traverse
Траверсни ски щеки Black Diamond
Изцяло алуминиева 2-секционна телескопична щека, Traverse е здрава и безопасна щека, идеална за интензивни ски турове.
Дръжката е преработена, за да осигури по-добра ергономия.
• Здравата пръчка се отличава с алуминиева конструкция
• 16 мм горна нишка и 14 мм долна нишка
• Дръжка от серия Touring с оребрена вътрешност за по-леко тегло
• Туристична каишка за китката с лека лента и пластмасова катарама със заключване на стълба
• Удължения на дръжката за бърза и безопасна смяна на дръжката
• Бърза и надеждна система за регулиране FlickLock
• Широки 100 мм шайби за кошници за прах за много добър захват
Предлага се в 2 размера: 95-145см / 105-155см

14 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий |
| Тегло | чифт: [95-145 cm] 585 g / [105-155 cm] 600 g |
| Разрез | регулируема: 95-145см / 105-155см |
| Сгъната дължина | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | FlickLock® |
| Дръжка | Дръжка от серия Touring с рифлена вътрешност за повече лекота + удължаване на дръжката |
| шайба | Пудри кошници шайби 100 мм |
| Референция на производителя | BD111549 |
Щеките Traverse Black Diamond са много надеждни и здрави щеки (изцяло алуминиеви), предназначени за интензивни ежедневни ски турове.
Много функционален, Traverse има система за регулиране на мидата FlickLock, заключването на стълба е бързо, просто и надеждно.
Функции като удължението на захвата под дръжката за стръмни изкачвания и привлекателните шайби Powder Baskets ще бъдат оценени от ездачите.
Идеален за развлекателни ски турове или за по-технични състезания, ако търсите щеки с дълъг живот, Traverse е направен за вас!
Системата за регулиране "FlickLock" (клапан):
Системата за регулиране на размера FlickLock е проектирана с мисъл за ефективност, компактност и лекота на използване.
Регулирането на FlickLock е първокласно, когато става въпрос за бързо оформяне и лекота.
Тъй като планината изисква надеждно и устойчиво оборудване, технологията FlickLock предлага безопасни, бързи и лесни настройки и улеснява часовете, прекарани в пътеката.
Baton ski de rando
Rondelles larges pour poudreuse
Système de verrouillage simple et efficace