Expedition 3 Lyžiarske palice Black Diamond Touring / Ski Touring Palice
3-dielna hliníková teleskopická palica pre všetky ročné obdobia, odporúčaná na bežkovanie a výlety na snežniciach.
Vybavený dvoma nastavovacími systémami FlickLock pre maximálnu nastaviteľnosť a optimálnu kompaktnosť.
• Robustná 3-dielna hliníková tyč (18/16/14 mm profily)
• Pohodlná štvorsezónna rukoväť
• Penový nástavec a špička pre manipuláciu s prackami topánok a zdvihnutím päty
• Nastaviteľný popruh na zápästie pre ergonomické pohodlie s rukavicami alebo bez nich
• Duálny systém nastavenia FlickLock
• Široké 100 mm podložky na prachové koše pre veľmi dobrú priľnavosť
Dostupné v 2 veľkostiach: 58-125 cm / 62-140 cm
Predáva sa ako pár s ďalším párom turistických podložiek
Referencia už nie je k dispozícii, vyberte si novú verziu Expedície 3 kliknutím sem

0 Položka položky
Tento produkt už nie je dostupný
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | pár: [58-125 cm] 520 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľné: 58-125 cm / 62-140 cm |
| Zložená dĺžka | [58-125 cm] 38 cm / [62-140 cm] 40 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock dvojitý |
| Rukoväť | pohodlná rukoväť s penovým nástavcom |
| Podložka | Pudrové koše 100 mm puky + Trekingové puky |
Lyžiarske palice Expedition 3 Black Diamond sú veľmi všestranné palice, ktoré možno použiť vo všetkých ročných obdobiach.
Palica je vybavená dvojitým systémom FlickLock, výška je optimálne nastavená a v zloženom stave je veľmi kompaktná (58 cm pre verziu 57-125 cm).
Vlastnosti ako rukoväť s penovým nástavcom a puky Powder Baskets z nej robia ideálnu palicu na lyžiarske túry a výlety na snežniciach.
Druhá sada pukov je určená na turistiku mimo zimy.
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
Bâtons Expedition 3 Black Diamond
Bon compromis prix/qualité et excellent service client!