Expedition 3 Bastones de esquí Black Diamond Touring / Bastones de esquí de travesía
Bastón telescópico de aluminio de 3 seccións para todas as estacións, recomendado para esquí de fondo e raquetas de neve.
Equipado con dous sistemas de axuste FlickLock para a máxima axustabilidade e compacidade óptima.
• Poste de aluminio robusto de 3 secciones (seccións de 18 / 16 / 14 mm)
• Cómodo asa de catro estacións
• Extensión de escuma e punta de picking para manexar fibelas de zapatos e levantadores de talón
• Correa de pulso axustable para unha comodidade ergonómica con ou sen luvas
• Sistema de axuste FlickLock dual
• Lavadoras de cestas de pó de 100 mm de ancho para un agarre moi bo
Dispoñible en 2 tamaños: 58-125 cm / 62-140 cm
Véndese como un par con un par adicional de lavadoras de trekking
A referencia xa non está dispoñible, opta pola nova versión de Expedition 3 facendo clic aquí

0 Elemento elementos:
Este produto xa non está en stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | aluminio |
| Peso | par: [58-125 cm] 520 g |
| Cortar | axustable: 58-125cm / 62-140cm |
| Lonxitude dobrada | [58-125 cm] 38 cm / [62-140 cm] 40 cm |
| Número de fíos | 3 |
| sistema de suxeición | FlickLock dobre |
| Manexar | mango cómodo con extensión de escuma |
| Lavadora | Powder Baskets Discos de 100 mm + Discos de trekking |
Os bastones de esquí Expedition 3 Black Diamond son bastones moi versátiles que se poden usar en todas as estacións.
Equipado co dobre sistema FlickLock, a altura do poste axústase de forma óptima e é moi compacto cando está dobrado (58 cm para a versión de 57-125 cm).
Características como a empuñadura con extensión de escuma e os discos Powder Baskets fan que sexa un poste ideal para esquí de travesía e raquetas de neve.
Ofrécese un segundo xogo de discos para saír do inverno.
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que se dedican ao camiño.
Bâtons Expedition 3 Black Diamond
Bon compromis prix/qualité et excellent service client!