Bastons d'esquí Expedition 3 Black Diamond Touring / Bastons d'esquí de travessa
Baston telescòpic d'alumini de 3 seccions per a totes les estacions, recomanat per a esquí de fons i raquetes de neu.
Equipat amb dos sistemes d'ajust FlickLock per a una màxima ajustabilitat i una compacitat òptima.
• Pal d'alumini robust de 3 seccions (seccions de 18/16/14 mm)
• Còmode mànec de quatre estacions
• Extensió d'escuma i punta de recollida per manejar sivelles de sabates i aixecaments de taló
• Corretja de canell ajustable per a una comoditat ergonòmica amb o sense guants
• Sistema d'ajust Dual FlickLock
• Amples rentadores de cistelles de pols de 100 mm per a una molt bona adherència
Disponible en 2 mides: 58-125 cm / 62-140 cm
Es ven com un parell amb un parell addicional de rentadores de trekking
La referència ja no està disponible, opteu per la nova versió de l'Expedition 3 fent clic aquí

0 Article Elements
Aquest producte ja no està en estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | parell: [58-125 cm] 520 g |
| Tallar | ajustable: 58-125cm / 62-140cm |
| Longitud plegada | [58-125 cm] 38 cm / [62-140 cm] 40 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock doble |
| Gestionar | mànec còmode amb extensió d'escuma |
| Rentadora | Cistelles de pols Discos de 100 mm + Discos de trekking |
Els bastons d'esquí Expedition 3 Black Diamond són bastons molt versàtils que es poden utilitzar en totes les estacions.
Equipat amb el sistema doble FlickLock, l'alçada del pal s'ajusta de manera òptima i és molt compacte quan es plega (58 cm per a la versió de 57-125 cm).
Característiques com l'adherència amb extensió d'escuma i els discos Powder Baskets el converteixen en un pal ideal per a esquí de muntanya i raquetes de neu.
Es proporciona un segon joc de discos per fer trekking fora de l'hivern.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Bâtons Expedition 3 Black Diamond
Bon compromis prix/qualité et excellent service client!