Expedition 3 Lyžařské hůlky Black Diamond Touring / Ski Touring Hůlky
3-sekční hliníková teleskopická hůl pro všechna roční období, doporučená pro lyžařské túry a výlety na sněžnicích.
Vybaveno dvěma nastavovacími systémy FlickLock pro maximální nastavitelnost a optimální kompaktnost.
• Robustní 3dílná hliníková tyč (18 / 16 / 14 mm sekce)
• Pohodlná čtyřsezónní rukojeť
• Pěnový nástavec a špička pro manipulaci s přezkami bot a zdvihy paty
• Nastavitelný popruh na zápěstí pro ergonomické pohodlí s rukavicemi i bez nich
• Duální systém nastavení FlickLock
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
Dostupné ve 2 velikostech: 58-125 cm / 62-140 cm
Prodává se jako pár s dalším párem trekingových podložek
Reference již nejsou k dispozici, vyberte si prosím novou verzi Expedice 3 kliknutím sem

0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | pár: [58-125 cm] 520 g |
| Střih | nastavitelné: 58-125 cm / 62-140 cm |
| Složená délka | [58-125 cm] 38 cm / [62-140 cm] 40 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Dvojité FlickLock |
| Rukojeť | pohodlná rukojeť s pěnovým nástavcem |
| Podložka | Koše na prach 100 mm puky + Trekingové puky |
Lyžařské hole Expedition 3 Black Diamond jsou velmi univerzální hole, které lze použít ve všech ročních obdobích.
Je vybavena dvojitým systémem FlickLock, výška hole je optimálně nastavena a ve složeném stavu je velmi kompaktní (58 cm u verze 57-125 cm).
Vlastnosti jako rukojeť s pěnovým nástavcem a puky Powder Baskets z ní činí ideální hůl pro lyžařské túry a výlety na sněžnicích.
Druhá sada puků je k dispozici pro trekking mimo zimu.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Bâtons Expedition 3 Black Diamond
Bon compromis prix/qualité et excellent service client!