Експедиция 3 ски щеки Black Diamond Touring / Щеки за ски туризъм
3-секционна алуминиева телескопична щека за всички сезони, препоръчва се за ски туризъм и снегоходки.
Оборудван с две системи за регулиране FlickLock за максимална регулируемост и оптимална компактност.
• Здрав 3-секционен алуминиев стълб (18 / 16 / 14 мм секции)
• Удобна дръжка за четири сезона
• Удължаване на пяна и накрайник за бране за боравене с катарами за обувки и повдигане на петите
• Регулируема каишка за китката за ергономичен комфорт със или без ръкавици
• Двойна система за регулиране FlickLock
• Широки 100 мм шайби за кошници за прах за много добър захват
Предлага се в 2 размера: 58-125 см / 62-140 см
Продава се като чифт с допълнителен чифт трекинг шайби
Препратката вече не е налична, моля, изберете новата версия на Expedition 3, като щракнете тук

0 Артикул Продукти
Продуктът вече не е наличен
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий |
| Тегло | чифт: [58-125 см] 520 гр |
| Разрез | регулируема: 58-125см / 62-140см |
| Сгъната дължина | [58-125 cm] 38 cm / [62-140 cm] 40 cm |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | Двойно FlickLock |
| Дръжка | удобна дръжка с удължител от пяна |
| шайба | Кошници за прах 100 мм шайби + Трекинг шайби |
Щеките за ски Expedition 3 Black Diamond са много гъвкави щеки, които могат да се използват през всички сезони.
Оборудван с двойна система FlickLock, височината на прътът се регулира оптимално и е много компактен в сгънат вид (58 см за версията 57-125 см).
Функции като ръкохватката с удължение от пяна и шайбите на Powder Baskets го правят идеална щека за ски туризъм и снегоходки.
Осигурен е втори комплект шайби за преходи извън зимата.
Системата за регулиране "FlickLock" (клапан):
Системата за регулиране на размера FlickLock е проектирана с мисъл за ефективност, компактност и лекота на използване.
Регулирането на FlickLock е първокласно, когато става въпрос за бързо оформяне и лекота.
Тъй като планината изисква надеждно и устойчиво оборудване, технологията FlickLock предлага безопасни, бързи и лесни настройки и улеснява часовете, прекарани в пътеката.
Bâtons Expedition 3 Black Diamond
Bon compromis prix/qualité et excellent service client!