Lyžiarske palice Expedition 3 Black Diamond
Turistické série
Expedition 3 sú teleskopické 3-dielne hliníkové palice pre všetky ročné obdobia.
Odporúčané pre lyžiarske túry a výlety na snežniciach, sú vybavené dvojitým systémom FlickLock pre maximálnu nastaviteľnosť a optimálnu kompaktnosť.
• Nový dizajn s gumenou hlavicou s dvojitou hustotou a dlhou pohodlnou penovou rukoväťou
• Robustná 3-dielna hliníková tyč (18/16/14 mm profily)
• Pohodlná štvorsezónna rukoväť
• Penový nástavec a špička pre manipuláciu s prackami topánok a zdvihnutím päty
• Nový nastaviteľný popruh na zápästie s rôznou šírkou pre ergonomické pohodlie s rukavicami alebo bez nich
• Duálny systém nastavenia FlickLock
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pre veľmi dobrú priľnavosť
Dostupné v 2 veľkostiach: 57-125 cm / 62-140 cm
Predáva sa ako pár s ďalším párom turistických podložiek
Ideálne na zimnú turistiku a lyžiarske túry

982 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | pár: [57-125 cm] 516 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľné: 57-125cm / 62-140cm |
| Zložená dĺžka | [57-125 cm] 57 cm / [62-140 cm] 62 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock dvojitý |
| Rukoväť | pohodlná rukoväť s penovým nástavcom |
| Podložka | Pudrové koše 100 mm puky + Trekingové puky |
| Referencia výrobcu | BD111572 / BD111591 |
Nový dizajn palíc Expedition 3 Black Diamond:
- kovovo sivý vrchný prameň s krúžkom
- 2 čierne spodné pramene
- červené nastavenie FlickLock
Táto nová verzia obsahuje ultra pohodlné popruhy s rôznou šírkou a nové puky Powder Basket.
Lyžiarske palice Expedition 3 Black Diamond sú veľmi všestranné palice, ktoré možno použiť vo všetkých ročných obdobiach.
Palica je vybavená dvojitým systémom FlickLock, výška je optimálne nastavená a v zloženom stave je veľmi kompaktná (58 cm pre verziu 57-125 cm).
Vlastnosti ako rukoväť s penovým nástavcom a puky Powder Baskets z nej robia ideálnu palicu na lyžiarske túry a výlety na snežniciach.
Druhá sada pukov je určená na turistiku mimo zimy.
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
Puky v košíku na prach:
Site sérieux et efficace
Je cherchais ce produit et c’est sur ce site que j’ai pu le trouver, il n’y en avait qu’une paire en stock et ils ont pu me fournir très rapidement l’autre paire. Au dernier moment j’ai pu faire changer l’adresse de livraison grâce à un contact téléphonique facile, professionnel et personnel, ce qui est très agréable et devient rare. Merci, je recommande.