Lyžařské hůlky Expedition 3 Black Diamond
Touring Series
Expedition 3 jsou teleskopické 3dílné hliníkové hole pro všechna roční období.
Doporučené pro lyžařské túry a výlety na sněžnicích, jsou vybaveny dvojitým systémem FlickLock pro maximální nastavitelnost a optimální kompaktnost.
• Nový design s pryžovou hlavicí a dlouhou pohodlnou pěnovou rukojetí
• Robustní 3dílná hliníková tyč (18 / 16 / 14 mm sekce)
• Pohodlná čtyřsezónní rukojeť
• Pěnový nástavec a špička pro manipulaci s přezkami bot a zdvihy paty
• Nový nastavitelný pásek na zápěstí s různou šířkou pro ergonomické pohodlí s rukavicemi i bez nich
• Duální systém nastavení FlickLock
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
Dostupné ve 2 velikostech: 57-125 cm / 62-140 cm
Prodává se jako pár s dalším párem trekingových podložek
Ideální pro zimní turistiku a lyžařské túry

982 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | pár: [57-125 cm] 516 g |
| Střih | nastavitelné: 57-125 cm / 62-140 cm |
| Složená délka | [57-125 cm] 57 cm / [62-140 cm] 62 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Dvojité FlickLock |
| Rukojeť | pohodlná rukojeť s pěnovým nástavcem |
| Podložka | Koše na prach 100 mm puky + Trekingové puky |
| Reference výrobce | BD111572 / BD111591 |
Nový design holí Expedition 3 Black Diamond:
- kovově šedý horní pramen s kroužkem
- 2 černé spodní prameny
- červená úprava FlickLock
Tato nová verze obsahuje ultra pohodlné popruhy s různou šířkou a nové puky Powder Basket.
Lyžařské hole Expedition 3 Black Diamond jsou velmi univerzální hole, které lze použít ve všech ročních obdobích.
Je vybavena dvojitým systémem FlickLock, výška hole je optimálně nastavena a ve složeném stavu je velmi kompaktní (58 cm u verze 57-125 cm).
Vlastnosti jako rukojeť s pěnovým nástavcem a puky Powder Baskets z ní činí ideální hůl pro lyžařské túry a výlety na sněžnicích.
Druhá sada puků je k dispozici pro trekking mimo zimu.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Puky koše na prach:
Site sérieux et efficace
Je cherchais ce produit et c’est sur ce site que j’ai pu le trouver, il n’y en avait qu’une paire en stock et ils ont pu me fournir très rapidement l’autre paire. Au dernier moment j’ai pu faire changer l’adresse de livraison grâce à un contact téléphonique facile, professionnel et personnel, ce qui est très agréable et devient rare. Merci, je recommande.