Expedition 3 Sciála Polannaigh Black Diamond
Sraith camchuairte
Is cuaillí alúmanaim teileascópacha 3-alt iad an Expedition 3 do gach séasúir.
Moltar do chamchuairt sciála agus snowshoeing, tá siad feistithe le córas dúbailte FlickLock le haghaidh inchoigeartaithe uasta agus compactness is fearr.
• Dearadh Nua le pommel rubair dé-dlúis agus láimhseáil cúr fada compordach
• Cuaille alúmanam láidir 3-alt (ailt 18 / 16 / 14 mm)
• Láimhseáil compordach ceithre séasúr
• Síneadh cúr agus tip roghnaithe chun búclaí bróg agus ardaitheoirí sála a láimhseáil
• Strap caol nua inchoigeartaithe Vari-leithead do chompord eirgeanamaíochta le lámhainní nó gan iad
• Córas coigeartaithe dé-FlickLock
• Leathan leicneáin Ciseáin Púdar 100 mm le haghaidh greim an-mhaith
Ar fáil i 2 mhéideanna: 57-125 cm / 62-140 cm
Ar díol mar phéire le péire breise de leicneáin trekking
Ideal le haghaidh siúlóide geimhridh agus camchuairteanna sciála

982 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | péire: [57-125 cm] 516 g |
| Gearr | inchoigeartaithe: 57-125cm / 62-140cm |
| Fad fillte | [57-125 cm] 57 cm / [62-140 cm] 62 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock dúbailte |
| Láimhseáil | láimhseáil compordach le síneadh cúr |
| Washer | Ciseáin Púdar pucks 100 mm + pucks Trekking |
| Tagairt monaróir | BD111572 / BD111591 |
Dearadh nua ar na cuaillí Expedition 3 Black Diamond:
- snáithe uachtair liath mhiotalacha le fáinne
- 2 snáitheanna níos ísle dubh
- coigeartú FlickLock dearg
Gnéithe an leagan nua seo na strapaí ultra-chompordach Vari-leithead agus na pucks nua Ciseán Púdar.
Is cuaillí an-ildánacha iad na cuaillí sciála Expedition 3 Black Diamond is féidir a úsáid i ngach séasúr.
Feistithe leis an gcóras FlickLock dúbailte, déantar airde an cuaille a choigeartú go barrmhaith agus tá sé an-dlúth nuair a bhíonn sé fillte (58 cm don leagan 57-125 cm).
Déanann gnéithe cosúil le grip le síneadh cúr agus na pucks Púdar Baskets é ina chuaille iontach le haghaidh camchuairt sciála agus snowshoeing.
Cuirtear an dara sraith de laonna ar fáil le haghaidh fálróid as an gheimhreadh.
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Buaileann an Ciseán Púdar:
Site sérieux et efficace
Je cherchais ce produit et c’est sur ce site que j’ai pu le trouver, il n’y en avait qu’une paire en stock et ils ont pu me fournir très rapidement l’autre paire. Au dernier moment j’ai pu faire changer l’adresse de livraison grâce à un contact téléphonique facile, professionnel et personnel, ce qui est très agréable et devient rare. Merci, je recommande.