Smučarske palice Expedition 3 Black Diamond
Touring Series
Expedition 3 so teleskopske 3-delne aluminijaste palice za vse letne čase.
Priporočeni za turno smučanje in krpljanje, opremljeni so z dvojnim sistemom FlickLock za maksimalno prilagodljivost in optimalno kompaktnost.
• Nov dizajn z gumijastim čepom z dvojno gostoto in dolgim u200bu200budobnim ročajem iz pene
• Robustna 3-delna aluminijasta palica (18 / 16 / 14 mm deli)
• Udoben ročaj za štiri sezone
• Penasti podaljšek in konica za obiranje za ravnanje s sponkami za čevlje in dvigovanje pete
• Nov nastavljiv zapestni pas z različno širino za ergonomsko udobje z rokavicami ali brez
• Dual FlickLock sistem prilagajanja
• Široke 100 mm podložke za košare za prah za zelo dober oprijem
Na voljo v 2 velikostih: 57-125 cm / 62-140 cm
Prodano v paru z dodatnim parom treking podložk
Idealno za zimsko pohodništvo in turno smučanje

982 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | par: [57-125 cm] 516 g |
| Izrežite | nastavljiva: 57-125cm / 62-140cm |
| Zložena dolžina | [57-125 cm] 57 cm / [62-140 cm] 62 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock dvojno |
| Ročaj | udoben ročaj s podaljškom iz pene |
| Pralec | Košare za prah 100 mm plošče + treking plošče |
| Referenca proizvajalca | BD111572 / BD111591 |
Nov dizajn palic Expedition 3 Black Diamond:
- kovinsko siv zgornji pramen z obročkom
- 2 črna spodnja pramena
- rdeča nastavitev FlickLock
Ta nova različica vsebuje izjemno udobne naramnice z različno širino in nove nastavke za košaro za prah.
Smučarske palice Expedition 3 Black Diamond so zelo vsestranske palice, ki jih lahko uporabljate v vseh letnih časih.
Opremljen z dvojnim sistemom FlickLock, je palica optimalno nastavljena po višini in je v zloženem stanju zelo kompaktna (58 cm za različico 57-125 cm).
Funkcije, kot so oprijem s penastim podaljškom in ploščki Powder Baskets, so idealna palica za turno smučanje in krpljanje.
Drugi komplet ploščkov je na voljo za treking iz zime.
Sistem za nastavitev "FlickLock" (ventil):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
Paki za košarico prahu:
Site sérieux et efficace
Je cherchais ce produit et c’est sur ce site que j’ai pu le trouver, il n’y en avait qu’une paire en stock et ils ont pu me fournir très rapidement l’autre paire. Au dernier moment j’ai pu faire changer l’adresse de livraison grâce à un contact téléphonique facile, professionnel et personnel, ce qui est très agréable et devient rare. Merci, je recommande.