Prírodné palice (regióny) Lacal
Cestovný dosah
Lacal ponúka Nature Sticks v súlade s prírodou.
Pevné hliníkové turistické palice s autentickým dizajnom, vrchná palica je potiahnutá drevenou dyhou so znázornením rôznych regiónov.
Vyberte si región, ktorý je pre vás dôležitý:
- Vercors
- Korzika
- Pyreneje
- Alpy
- Bretónsko
- Santiago de Compostela
• Nastaviteľná od 63 do 135 cm
• Stupňovanie pre jednoduché nastavenie výšky palice
• Rozšíriteľné 3 pramenné palice
• 100% hliníková konštrukcia 6060 T6: robustný a odolný materiál
• Systém nastavenia výšky véčkovej tyče Zámok plastového systému
• Pohodlná penová rúčka
• Nastaviteľný a priedušný popruh na zápästie
• Hrot z karbidu volfrámu
• Trekingové puky a široké puky na zimu
Turistické palice vyvinuté vo Francúzsku v Grenobli Pascalom Guidetti, známym vynálezcom outdoorového technického vybavenia

3499 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Materiál | hliník 6060 T6 |
| Hmotnosť | 490 g na pár |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 63 až 135 cm |
| Zložená dĺžka | 63 cm |
| Počet prameňov | 3 (18 / 16 / 14 mm) |
| upínací systém | klapka Plastový systémový zámok |
| Rukoväť | pena |
| popruh na ruku | priedušné a nastaviteľné |
| Bod | Hrot na výmenu karbidu volfrámu |
| Podložka | leto Zima |
| Referencia výrobcu | FT-06-001 / FT-06-010 / FT-06-011 / FT-06-012 / FT-06-013 / FT-06-014 / FT-06-015 |
/batons-randonnee-nature-stick-lacal-region-differents-designs.jpg)
technológie:
• Plastový systémový zámok
• Jednoúchopová rukoväť
• Výmenný hrot z karbidu volfrámu s vymeniteľnou skrutkovacou podložkou (leto/zima)