Přírodní hole (regiony) Lacal
Dojezdová vzdálenost
Lacal nabízí Nature Sticks v souladu s přírodou.
Robustní hliníkové turistické hole s autentickým designem, horní hůl je potažena dřevěnou dýhou se znázorněním různých regionů.
Vyberte region, který je pro vás důležitý:
- Vercors
- Korsika
- Pyreneje
- Alpy
- Bretaň
- Santiago de Compostela
• Nastavitelná od 63 do 135 cm
• Stupnice pro snadné nastavení výšky tyče
• Rozšiřitelné 3 pramenné tyče
• Konstrukce ze 100% hliníku 6060 T6: robustní a odolný materiál
• Systém nastavení výšky véčkové násady Zámek plastového systému
• Pohodlná pěnová rukojeť
• Nastavitelný a prodyšný popruh na zápěstí
• Hrot z karbidu wolframu
• Trekové puky a široké puky na zimu
Turistické hole vyvinuté ve Francii v Grenoblu Pascalem Guidetti, známým vynálezcem outdoorového technického vybavení

3499 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Materiál | hliník 6060 T6 |
| Hmotnost | 490 g na pár |
| Střih | nastavitelné: 63 až 135 cm |
| Složená délka | 63 cm |
| Počet pramenů | 3 (18 / 16 / 14 mm) |
| upínací systém | klapka Plastový systémový zámek |
| Rukojeť | pěna |
| řemínek na ruku | prodyšné a nastavitelné |
| Směřovat | Hrot pro výměnu karbidu wolframu |
| Podložka | léto Zima |
| Reference výrobce | FT-06-001 / FT-06-010 / FT-06-011 / FT-06-012 / FT-06-013 / FT-06-014 / FT-06-015 |
/batons-randonnee-nature-stick-lacal-region-differents-designs.jpg)
Technologie:
• Plastový systémový zámek
• Jednoúchopová rukojeť
• Výměna hrotu z karbidu wolframu s vyměnitelnou šroubovací podložkou (léto/zima)