Patyki Przyrody (Regiony) Lacal
Zasięg podróży
Lacal oferuje Nature Sticks w harmonii z naturą.
Solidne aluminiowe kijki turystyczne o autentycznym designie, górny słupek pokryty jest drewnianym fornirem z przedstawieniem różnych regionów.
Wybierz region, który jest dla Ciebie ważny:
- Vercors
- Korsyka
- Pireneje
- Alpy
- Bretania
- Santiago de Compostela
• Regulowany od 63 do 135 cm
• Podziałki ułatwiające regulację wysokości drążka
• Rozszerzalne 3-żyłowe słupki
• Konstrukcja w 100% z aluminium 6060 T6: solidny i trwały materiał
• System regulacji wysokości drążka klapkowego. Plastikowa blokada systemowa
• Wygodny piankowy uchwyt
• Regulowany i oddychający pasek na nadgarstek
• Końcówka z węglika wolframu
• Krążki trekkingowe i szerokie krążki na zimę
Kijki turystyczne opracowane we Francji w Grenoble przez Pascala Guidettiego, znanego wynalazcę sprzętu technicznego przeznaczonego do użytku na świeżym powietrzu

3499 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | aluminium 6060 T6 |
| Waga | 490 g na parę |
| Ciąć | regulowany: od 63 do 135 cm |
| Długość po złożeniu | 63 cm |
| Liczba pasm | 3 (18 / 16 / 14 mm) |
| system mocowania | Klamra Plastikowa blokada systemu |
| Uchwyt | mus |
| pasek na rękę | oddychający i regulowany |
| Punkt | Końcówka do zmiany węglika wolframu |
| Pralka | lato zima |
| Numer referencyjny producenta | FT-06-001 / FT-06-010 / FT-06-011 / FT-06-012 / FT-06-013 / FT-06-014 / FT-06-015 |
/batons-randonnee-nature-stick-lacal-region-differents-designs.jpg)
Technologie:
• Plastikowa blokada systemowa
•Pojedynczy uchwyt
• Końcówka wymienna z węglika wolframu z wymienną wkręcaną podkładką (lato/zima)