Naravne palice (regije) Lacal
Potovanje Range
Lacal ponuja Nature Sticks v harmoniji z naravo.
Robustne aluminijaste pohodniške palice s pristnim dizajnom, zgornja palica je prekrita z lesenim furnirjem s predstavitvijo različnih regij.
Izberite regijo, ki vam je pomembna:
- Vercors
- Korzika
- Pireneji
- Alpe
- Brittany
- Santiago de Compostela
• Nastavljiva od 63 do 135 cm
• Oznake za enostavno nastavitev višine palice
• Razširljive 3-žilne palice
• Konstrukcija iz 100 % aluminija 6060 T6: robusten in vzdržljiv material
• Sistem za nastavitev višine s preklopno palico Plastični sistem zaklepanja
• Udoben ročaj iz pene
• Nastavljiv in zračen zapestni trak
• Konica iz volframovega karbida
• Treking palice in široke palice za zimo
Pohodniške palice, ki jih je v Franciji v Grenoblu razvil Pascal Guidetti, znani izumitelj zunanje tehnične opreme

3499 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Material | aluminij 6060 T6 |
| Utež | 490 g na par |
| Izrežite | nastavljiva: 63 do 135 cm |
| Zložena dolžina | 63 cm |
| Število pramenov | 3 (18 / 16 / 14 mm) |
| vpenjalni sistem | clapet Plastic System Lock |
| Ročaj | mousse |
| ročni trak | zračen in nastavljiv |
| Točka | Konica za menjavo volframovega karbida |
| Pralec | poletje Zima |
| Referenca proizvajalca | FT-06-001 / FT-06-010 / FT-06-011 / FT-06-012 / FT-06-013 / FT-06-014 / FT-06-015 |
/batons-randonnee-nature-stick-lacal-region-differents-designs.jpg)
Tehnologije:
• Plastična sistemska ključavnica
• Ročaj z enim oprijemom
• Menjalna konica iz volframovega karbida z zamenljivo vijačno podložko (poletje/zima)