Natuursticks (regio's) Lacal
Reisbereik
Lacal biedt Nature Sticks aan in harmonie met de natuur.
Robuuste aluminium wandelstokken met een authentiek design, de bovenste paal is bedekt met een houtfineer met een voorstelling van verschillende streken.
Kies de regio die voor u belangrijk is:
- Vercors
- Corsica
- Pyreneeën
- Alpen
- Bretagne
- Santiago de Compostela
• Verstelbaar van 63 tot 135 cm
• Gradaties voor eenvoudige aanpassing van de stokhoogte
• Uitbreidbare palen met 3 strengen
• 100% aluminium 6060 T6 constructie: robuust en duurzaam materiaal
• Clamshell Stick-hoogteverstellingssysteem Plastic systeemslot
• Comfortabel schuimhandvat
• Verstelbare en ademende polsband
• Wolfraamcarbide punt
• Trekkingpucks en brede pucks voor de winter
Wandelstokken ontwikkeld in Frankrijk in Grenoble door Pascal Guidetti, vermaard uitvinder van technische outdooruitrusting

3499 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | aluminium 6060 T6 |
| Gewicht | 490 gram per paar |
| Snee | verstelbaar: 63 tot 135 cm |
| Opgevouwen lengte | 63 cm |
| Aantal strengen | 3 (18 / 16 / 14 mm) |
| klemsysteem: | clapet Kunststof systeemslot |
| Omgaan met | mousse |
| polsbandje | ademend en verstelbaar |
| Punt | Wisseltip van wolfraamcarbide |
| Wasmachine | zomer winter |
| Referentie fabrikant: | FT-06-001 / FT-06-010 / FT-06-011 / FT-06-012 / FT-06-013 / FT-06-014 / FT-06-015 |
/batons-randonnee-nature-stick-lacal-region-differents-designs.jpg)
Technologieën:
• Plastic systeemslot
• Enkele handgreep
• Wolfraamcarbide wisseltip met vervangbare inschroefring (zomer/winter)