T010103
Nastaviteľná palica PP Jack TSL
PP Jack je pevná, 3-dielna hliníková teleskopická tyč.
Má veľmi spoľahlivý systém nastavenia ventilov.
• Trstina nastaviteľná od 65 do 125 cm
• Veľmi pevné (vyrobené z hliníka)
• Rýchle a jednoduché utiahnutie systému externého zámku
• Bi-materiálová polymérová rukoväť
• Ultra silný volfrámový hrot
• Hmotnosť: 310 g × 2
Predáva sa jednotlivo s 55 mm podložkou a krížovým uzáverom

98 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | 100% hliník |
| Hmotnosť | 310 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľná od 65 do 125 cm |
| Zložená dĺžka | 65 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | véčko |
| Priemer vlákna | 18 / 16 / 14 mm |
| Rukoväť | dvojmateriálový polymér |
| Bod | volfrám |
| Cork | kríženie |
| Podložka | 55 mm |
technológie použité:
Systém vonkajšieho zámku Serrage
Vonkajší systém nastavenia véčka ponúka vynikajúcu odolnosť voči všetkým poveternostným podmienkam a umožňuje spoľahlivé a rýchle nastavenie.