T010103
Nastavitelná hůl PP Jack TSL
PP Jack je robustní 3dílná hliníková teleskopická tyč.
Má velmi spolehlivý systém nastavení ventilů.
• Hůl nastavitelná od 65 do 125 cm
• Velmi robustní (vyrobeno z hliníku)
• Rychlé a snadné utažení systému External Lock System
• Dvoumateriálová polymerová rukojeť
• Ultra silný wolframový hrot
• Hmotnost: 310 g × 2
Prodává se jednotlivě s podložkou 55 mm a křížovou krytkou

98 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | 100% hliník |
| Hmotnost | 310 g |
| Střih | nastavitelná od 65 do 125 cm |
| Složená délka | 65 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | véčko |
| Průměr pramene | 18 / 16 / 14 mm |
| Rukojeť | dvoumateriálový polymer |
| Směřovat | wolfram |
| Korek | křížení |
| Podložka | 55 mm |
Technologie použitý:
Systém vnějšího zámku Serrage
Systém externího nastavení véčka nabízí vynikající odolnost vůči všem povětrnostním podmínkám a umožňuje spolehlivé a rychlé nastavení.