T010103
Regulowana laska PP Jack TSL
PP Jack to wytrzymały, 3-sekcyjny aluminiowy pręt teleskopowy.
Posiada bardzo niezawodny system regulacji zaworów.
• Laska regulowana od 65 do 125 cm
• Bardzo wytrzymały (wykonany z aluminium)
• Szybkie i łatwe dokręcanie systemu blokady zewnętrznej
• Rękojeść z polimeru dwumateriałowego
• Ultra mocna końcówka wolframowa
• Waga: 310g × 2
Sprzedawane pojedynczo z podkładką 55 mm i nasadką crossover

98 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 100% aluminium |
| Waga | 310 g |
| Ciąć | regulowany od 65 do 125 cm |
| Długość po złożeniu | 65 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | muszla |
| Średnica nici | 18 / 16 / 14 mm |
| Uchwyt | polimer dwumateriałowy |
| Punkt | wolfram |
| Korek | krzyżowanie |
| Pralka | 55 mm |
Technologia używany:
System blokady zewnętrznej Serrage
Zewnętrzny system regulacji typu clamshell zapewniający doskonałą odporność na wszelkie warunki pogodowe i umożliwiający niezawodną i szybką regulację.