T010103
PP Jack TSL verstelbare stok
De PP Jack is een stevige, 3-delige aluminium telescopische stang.
Het heeft een zeer betrouwbaar klepverstelsysteem.
• Stok verstelbaar van 65 tot 125 cm
• Zeer stevig (gemaakt van aluminium)
• Snel en eenvoudig aandraaien van het externe vergrendelingssysteem
• Handvat van bi-materiaal polymeer
• Ultrasterke wolfraamtip
• Gewicht: 310g × 2
Afzonderlijk verkocht met een ring van 55 mm en een gekruiste dop

98 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | 100% aluminium |
| Gewicht | 310 g |
| Snee | verstelbaar van 65 tot 125 cm |
| Opgevouwen lengte | 65 cm |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | schelpdier |
| Draaddiameter: | 18 / 16 / 14 mm |
| Omgaan met | bi-materiaal polymeer |
| Punt | wolfraam |
| Kurk | kruising |
| Wasmachine | 55 mm |
Technologie gebruikt:
Serrage extern sluitsysteem
Extern clamshell-verstelsysteem dat uitstekende weerstand biedt tegen alle weersomstandigheden en een betrouwbare en snelle aanpassing mogelijk maakt.