T010103
PP Jack TSL justerbar stok
PP Jack er en robust, 3-sektion teleskopstang i aluminium.
Den har et meget pålideligt ventiljusteringssystem.
• Stok justerbar fra 65 til 125 cm
• Meget robust (lavet af aluminium)
• Hurtig og nem tilspænding af eksternt låsesystem
• Bi-materiale polymer håndtag
• Ultra stærk wolfram spids
• Vægt: 310 g × 2
Sælges enkeltvis med en 55 mm skive og en crossover hætte

98 Enhed Enheder
På lager
Advarsel: Sidste varer på lager!
Tilgængelig igen: 2014-06-23
| Materiale | 100% aluminium |
| Vægt | 310 g |
| Skære | justerbar fra 65 til 125 cm |
| Foldet længde | 65 cm |
| Antal tråde | 3 |
| spændesystem | muslingeskal |
| Strand diameter | 18 / 16 / 14 mm |
| Håndtere | bi-materiale polymer |
| Punkt | wolfram |
| Kork | crossover |
| Vaskemaskine | 55 mm |
Teknologi Brugt:
Serrage eksternt låsesystem
Eksternt clamshell-justeringssystem giver fremragende modstandsdygtighed over for alle vejrforhold og tillader pålidelig og hurtig justering.