P030071
UNIREVERSO (D18AT R)
Istiaci systém kombinujúci REVERSO 4 a ATTACHE
Veľmi ľahký kompletný istiaci systém.
Obzvlášť pohodlné.
Veľmi účinný na všetky priemery lán.
Zloženie: REVERSO 4, ATTACHE skrutkovacia karabína
Všestranné istiace zariadenie, umožňuje prispôsobené brzdenie.

40 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 123 g |
| Materiály | hliníková karabína a istenie / plastový spojovací kus |
| Záruka | 3 roky |
| farby) | titán (REVERSO 4) / oranžová (ATTACHE) |
| Kompatibilita lana | jednoduchý (priemer väčší alebo rovný 8,9 mm) / dvojitý (priemer väčší alebo rovný 8 mm) / dvojitý (priemer väčší alebo rovný 7,5 mm) |
| Pevnosť hlavnej osi | 22 kN |
| Odpor otvorených prstov | 6 kN |
| Pevnosť vedľajšej osi | 8 kN |
| Otvorenie | 24 mm |
| Schopnosť | 24 mm |
UNIREVERSO je kompletný istiaci systém, ktorý je veľmi ľahký, obzvlášť pohodlný na používanie a veľmi účinný na všetkých priemeroch lana. Tento systém pozostáva z ističa REVERSO 4 a skrutkovacej karabíny ATTACHE, držanej v optimálnej polohe posuvným spojovacím dielom. Montáž je stabilná a spoľahlivá. Toto istiace zariadenie je všestranné a umožňuje vhodné brzdenie.
• Spoľahlivá a spoľahlivá montáž:
- obmedzuje riziko straty ističa pri manipulácii s lanom,
- umožňuje správne držanie istiacej pomôcky REVERSO 4 v správnej polohe a fungovanie karabíny ATTACHE pozdĺž jej hlavnej osi.
• Jedno zariadenie na všetky účely:
- účinné brzdenie na polovičných lanách (priemer väčší alebo rovný 8 mm) a zdvojených (priemer väčší alebo rovný 7,5 mm) a na jednoduchých lanách (priemer väčší alebo rovný 8,9 mm),
- istenie vodcu, jedna alebo dve sekundy a zlaňovanie,
- nezávislé a súčasné istenie dvoch sekúnd v režime Reverso,
- pre reverzibilné lezenie (lano 2), rýchle prepnutie z režimu Reverso na istenie prvého.
• Prispôsobené brzdenie:
- zvyšuje brzdnú silu na tenkých lanách a prispôsobuje brzdnú silu na hrubších lanách vďaka brzdnej drážke v tvare V,
- zvyšuje blokovací tlak strún v režime Reverso,
- asymetrické bočné drážky zvyšujú brzdnú silu pri vstupe lana do zariadenia (pád, horné lano a zlaňovanie) a plynulosť, keď lano opúšťa zariadenie (obnovenie uvoľnenia).
• Chráni lano a uľahčuje manévre s lanom a zlaňovanie:
- nekrúti struny bez ohľadu na použitý režim,
- oddeľuje pramene pri istení a zlaňovaní na dvojitom lane,
- otvor pre odblokovanie zariadenia pod prúdom: umožňuje postupné uvoľnenie zariadenia pod prúdom v režime Reverso jednoduchou karabínou a bez námahy.
• Intuitívne používanie
- jednoduchá a rýchla inštalácia lana,
- ľahko reverzibilný systém (pravý/ľavý),
- znížené riziko popálenia pri odstraňovaní lana.
Špecifikácia výrobku
• Kompatibilita lana:
jednoduché (priemer väčší alebo rovný 8,9 mm), dvojité (priemer väčší alebo rovný 8 mm) a dvojité (priemer väčší alebo rovný 7,5 mm).