P030071
UNIREVERSO (D18AT R)
Jistící systém kombinující REVERSO 4 a ATTACHE
Velmi lehký kompletní jistící systém.
Zvláště pohodlné.
Velmi účinný na všech průměrech lan.
Složení: REVERSO 4, šroubovací karabina ATTACHE
Všestranná jistící sjezdovka, umožňuje přizpůsobené brzdění.

40 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 123 g |
| Materiály | hliníková karabina a jistící / plastový spojovací kus |
| Záruka | 3 roky |
| Barvy) | titan (REVERSO 4) / oranžová (ATTACHE) |
| Kompatibilita lana | jednoduchý (průměr větší nebo roven 8,9 mm) / dvojitý (průměr větší nebo roven 8 mm) / dvojitý (průměr větší nebo roven 7,5 mm) |
| Pevnost hlavní osy | 22 kN |
| Otevřený odpor prstů | 6 kN |
| Odpor vedlejší osy | 8 kN |
| Otevírací | 24 mm |
| Schopnost | 24 mm |
UNIREVERSO je kompletní jistící systém, který je velmi lehký, obzvláště pohodlný na používání a velmi účinný na všech průměrech lana. Tento systém se skládá z jistícího zařízení REVERSO 4 a šroubovací karabiny ATTACHE, které v optimální poloze drží posuvný spojovací díl. Sestava je spolehlivá a spolehlivá. Toto jistící zařízení je všestranné a umožňuje vhodné brzdění.
• Spolehlivá a spolehlivá montáž:
- omezuje riziko ztráty jističe při manipulaci s lanem,
- umožňuje správné držení jistící pomůcky REVERSO 4 a fungování karabiny ATTACHE podél její hlavní osy.
• Jediné zařízení pro všechna použití:
- účinné brzdění na polovičních lanech (průměr větší nebo roven 8 mm) a zdvojených (průměr větší nebo roven 7,5 mm) a na jednoduchých lanech (průměr větší nebo roven 8,9 mm),
- jištění vůdce, jedna nebo dvě sekundy a slanění,
- nezávislé a současné jištění dvou sekund v režimu Reverso,
- pro oboustranné lezení (lano ze 2), rychlé přepnutí z režimu Reverso na jištění prvního.
• Přizpůsobené brzdění:
- zvyšuje brzdnou sílu na tenkých lanech a přizpůsobuje brzdnou sílu na silnějších lanech díky brzdné drážce ve tvaru V,
- zvyšuje blokovací tlak strun v režimu Reverso,
- asymetrické boční drážky zvyšují brzdnou sílu při vstupu lana do zařízení (pád, horní lano a slanění) a plynulost, když lano opouští zařízení (obnovení prověšení).
• Chrání lano a usnadňuje manévry s lanem a slaňování:
- nekroutí struny bez ohledu na použitý režim,
- odděluje prameny při jištění a slaňování na dvojitém laně,
- otvor pro odjištění zařízení pod proudem: umožňuje postupné uvolnění zařízení pod proudem v režimu Reverso s jednoduchou karabinou a bez námahy.
• Intuitivní použití
- jednoduchá a rychlá instalace lana,
- snadno reverzibilní systém (pravý/levý),
- snížené riziko popálení při odstraňování lana.
Specifikace produktu
• Kompatibilita lana:
jednoduché (průměr větší nebo roven 8,9 mm), dvojité (průměr větší nebo roven 8 mm) a dvojité (průměr větší nebo roven 7,5 mm).