P030071
UNIREVERSO (D18AT R)
Varovalni sistem, ki združuje REVERSO 4 in ATTACHE
Zelo lahek celoten varovalni sistem.
Še posebej udobno.
Zelo učinkovit pri vseh premerih vrvi.
Sestava: REVERSO 4, ATTACHE vponka na navoj
Vsestranski varovalni sistem za spuščanje, omogoča prilagojeno zaviranje.

40 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 123 g |
| Materiali | aluminijasta vponka in povezovalni kos za zavarovanje / plastika |
| Garancija | 3 leta |
| barve) | titan (REVERSO 4) / oranžna (ATTACHE) |
| Združljivost vrvi | enojni (premer večji ali enak 8,9 mm) / dvojni (premer večji ali enak 8 mm) / dvojni (premer večji ali enak 7,5 mm) |
| Moč glavne osi | 22 kN |
| Odpornost na odprte prste | 6 kN |
| Majhna osna moč | 8 kN |
| Odpiranje | 24 mm |
| Sposobnost | 24 mm |
UNIREVERSO je celoten varovalni sistem, ki je zelo lahek, posebej udoben za uporabo in zelo učinkovit na vseh premerih vrvi. Ta sistem je sestavljen iz varovalne naprave REVERSO 4 in vponke ATTACHE z navojnimi vrati, ki jo drži drsni povezovalni kos v optimalnem položaju. Sestava je ujetna in zanesljiva. Ta varovalna naprava je vsestranska in omogoča primerno zaviranje.
• Zanesljiva in zanesljiva montaža:
- omejuje tveganje izgube varovalke med manipulacijami z vrvjo,
- omogoča, da se varovalna naprava REVERSO 4 pravilno drži na mestu in vponka ATTACHE deluje vzdolž svoje glavne osi.
• Ena naprava za vse namene:
- učinkovito zaviranje na polovičnih vrveh (premer večji ali enak 8 mm) in dvojnih (premer večji ali enak 7,5 mm) in na enojnih vrveh (premer večji ali enak 8,9 mm),
- zavarovanje vodje, eno ali dve sekundi in spuščanje,
- neodvisna in hkratna varovalka dveh sekund v načinu Reverso,
- za reverzibilno plezanje (2 vrv), hiter preklop iz načina Reverso v zavarovanje prvega.
• Prilagojeno zaviranje:
- poveča zavorno silo na tankih vrveh in prilagodi zavorno silo na debelejših vrveh zahvaljujoč zavornemu utoru v obliki črke V,
- poveča tlak blokiranja strun v načinu Reverso,
- asimetrični stranski žlebovi povečajo zavorno silo, ko vrv vstopi v napravo (padec, zgornja vrv in spuščanje po vrvi) in pretočnost, ko vrv zapusti napravo (obnova ohlapnosti).
• Ohranja vrv in olajša manevre z vrvjo in spuščanje po vrvi:
- ne zvija strun ne glede na uporabljeni način,
- ločuje pramene pri varovanju in spuščanju na dvojni vrvi,
- luknja za odklepanje naprave pod napajanjem: omogoča postopno sproščanje naprave pod napajanjem v načinu Reverso z enostavnim vponkom in brez napora.
• Intuitivna uporaba
- enostavna in hitra namestitev vrvi,
- enostavno reverzibilni sistem (desno/levo),
- zmanjšana nevarnost opeklin pri odstranjevanju vrvi.
Specifikacije izdelka
• Združljivost vrvi:
enojni (premer večji ali enak 8,9 mm), dvojni (premer večji ali enak 8 mm) in dvojni (premer večji ali enak 7,5 mm).