P030120
Pro Traxion jermenica (P51A)
Vrhunska, visoko zmogljiva jermenica za zajemanje napredka
Jermenica za zajem napredovanja Pro Traxion je zasnovana tako, da je vrv mogoče namestiti, ko je jermenica pritrjena na sidro.
• Posebej primeren za velike stene za dvigovanje težkih tovorov ali za vleko (snop velikega premera in visoka učinkovitost)
• Prirobnica z zaklenjeno obremenitvijo preprečuje odpiranje škripca med uporabo
Za uporabo na vrvi s premerom 8 do 13 mm

14 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-07-15
| Utež | 265 g |
| Materiali | aluminij / nerjaveče jeklo / poliamid |
| Garancija | 3 leta |
| Certifikati | CE EN 567 |
| Najmanjši premer vrvi | 8 mm |
| Največji premer vrvi | 13 mm |
| Vrsta snopa | zaprt kroglični ležaj |
| Premer snopa | 28 mm |
| Donos | 95 % |
| Delovna obremenitev | 5 kN |
| prelomna obremenitev | 22 kN |
| Delovna obremenitev jermenice za zajemanje napredovanja | 2,5 kN |
| Lomljiva obremenitev v teku zajemna škripec | 4 kN |
• Zaklepna jermenica:
- omogoča namestitev vrvi, ko je jermenica pritrjena na sidro
• Posebej primeren za dvigovanje težkih bremen:
- Aluminij velikega premera na zatesnjenih krogličnih ležajih za odlično delovanje
- prirobnica zaklenjena pod obremenitvijo, da prepreči odpiranje jermenice med uporabo
• Vsestranskost uporabe:
- spodnja priključna točka za različne vrste reevingov
- sprožilec zatiča z režo za evakuacijo za optimizacijo delovanja, ne glede na pogoje: zamrznjena vrv, blato ...
- uporabite kot preprost škripec, tako da zaklenete sprožilec v dvignjenem položaju