P030120
Pro Traxion Koło Pasowe (P51A)
Wysokiej klasy, wysokowydajne koło pasowe do przechwytywania postępów
Bloczek progresywny Pro Traxion został zaprojektowany tak, aby lina mogła być zainstalowana, gdy bloczek jest przymocowany do kotwicy.
• Szczególnie nadaje się do dużych ścian do podnoszenia ciężkich ładunków lub do ciągnięcia (krążek o dużej średnicy i wysoka wydajność)
• Kołnierz z blokadą obciążenia zapobiega otwieraniu się bloczka podczas użytkowania
Do stosowania na linie o średnicy od 8 do 13 mm

14 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-07-15
| Waga | 265 g |
| Materiały | aluminium / stal nierdzewna / poliamid |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 567 |
| Minimalna średnica liny | 8 mm |
| Maksymalna średnica liny | 13 mm |
| Rodzaj krążka | uszczelnione łożysko kulkowe |
| Średnica krążka | 28 mm |
| Dawać | 95% |
| Obciążenie pracą | 5 kN |
| łamanie obciążenia | 22 kN |
| Obciążenie koła pasowego wychwytującego progresję | 2,5 kN |
| Krążek przechwytujący w toku zrywającego obciążenia | 4 kN |
• Koło pasowe:
- umożliwia założenie liny, gdy bloczek jest przymocowany do kotwicy
• Szczególnie nadaje się do podnoszenia ciężkich ładunków:
- aluminiowa rolka o dużej średnicy na uszczelnionych łożyskach kulkowych zapewnia doskonałe osiągi
- kołnierz blokowany pod obciążeniem zapobiegający otwieraniu się bloczka podczas użytkowania;
• Wszechstronność zastosowania:
- dolny punkt połączenia do wykonania różnych typów wieńców
- trzpień spustowy ze szczeliną ewakuacyjną w celu optymalizacji pracy w każdych warunkach: zamarznięta lina, błoto...
- używać jako prostego bloczka blokując spust w pozycji podniesionej