P030120
Kladka Pro Traxion (P51A)
Špičková, vysoce výkonná kladka pro zachycení pokroku
Kladka Pro Traxion pro zachycování pokroku byla navržena tak, aby bylo možné lano nainstalovat, když je kladka připevněna ke kotvě.
• Zvláště vhodné pro velké stěny pro zvedání těžkých břemen nebo pro tažení (velký průměr kladky a vysoká účinnost)
• Příruba zajištěná zatížením zabraňuje otevření kladky během používání
Pro použití na laně o průměru 8 až 13 mm

14 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-07-15
| Hmotnost | 265 g |
| Materiály | hliník / nerezová ocel / polyamid |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 567 |
| Min. průměr lana | 8 mm |
| Max průměr lana | 13 mm |
| Typ kladky | utěsněné kuličkové ložisko |
| Průměr kladky | 28 mm |
| Výtěžek | 95 % |
| Pracovní zátěž | 5 kN |
| lámací zátěž | 22 kN |
| Pracovní zátěž kladky pro zachycení progrese | 2,5 kN |
| Zachycovací kladka probíhá při přetržení | 4 kN |
• Upínací kladka:
- umožňuje instalaci lana, když je kladka připevněna ke kotvě
• Zvláště vhodné pro zvedání těžkých břemen:
- Hliníková kladka velkého průměru na utěsněných kuličkových ložiskách pro vynikající výkon
- příruba uzamčena pod zatížením, aby se zabránilo otevření kladky během používání
• Všestrannost použití:
- spodní přípojný bod pro různé typy lemování
- kolíková spoušť s evakuační štěrbinou pro optimalizaci provozu za jakýchkoli podmínek: zamrzlé lano, bláto...
- použití jako jednoduchá kladka zablokováním spouště ve zvednuté poloze