P030120
Pulley Pro Traxion (P51A)
Ulóg ghabháil dul chun cinn ard-deireadh, ardfheidhmíochta
Tá an ulóg gabhála dul chun cinn Pro Traxion deartha ionas gur féidir an rópa a shuiteáil nuair a bhíonn an ulóg ceangailte leis an ancaire.
• Go háirithe oiriúnach do bhallaí móra le haghaidh ualaí troma a ardú nó le haghaidh tarlaithe (seal trastomhas mór agus ardéifeachtúlacht)
• Coscann flange ualach-ghlas ulóg ó oscailt le linn úsáide
Le húsáid ar rópa 8 go 13 mm ar trastomhas

14 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-07-15
| Meáchan | 265 g |
| Ábhair | alúmanam / cruach dhosmálta / polaimíd |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 567 |
| Trastomhas rópa íosta | 8 mm |
| Trastomhas rópa uasta | 13 mm |
| Cineál sheave | imthacaí liathróid séalaithe |
| Trastomhas sheave | 28 mm |
| Toradh | 95% |
| Ualach oibre | 5 kN |
| briseadh ualach | 22 kN |
| Dul chun cinn a ghabháil ulóg ualach oibre | 2,5 kN |
| Ualach a bhriseadh ar siúl ulóg ghabháil | 4 kN |
• ulóg faoi chuing:
- ligeann sé an rópa a shuiteáil nuair a bhíonn an ulóg ceangailte leis an ancaire
• Go háirithe oiriúnach chun ualaí troma a ardú:
- sheave alúmanaim trastomhas mór ar imthacaí liathróid séalaithe le haghaidh feidhmíocht den scoth
- flange glasáilte faoi ualach chun an ulóg a chosc ó oscailt le linn úsáide
• Solúbthacht úsáide:
- pointe nasctha níos ísle chun cineálacha éagsúla reeving a dhéanamh
- truicear bioráin le sliotán aslonnaithe chun an oibríocht a bharrfheabhsú, is cuma cad iad na coinníollacha: téad reoite, láib ...
- úsáid mar ulóg shimplí tríd an truicear a ghlasáil san ionad ardaithe