G010119
Pristne 3-delne teleskopske palice, opremljene z aluminijastim sistemom Easy Lock (z ventilom).
Palice, namenjene pohodnikom, ki iščejo visoko zmogljive, lahke in estetske palice.
• 3-delna teleskopska palica
• 80 % Carbon Ultra Tech (zelo lahek)
• Bambusov lesni furnir
• Aluminij sistem za nastavitev Easy Lock (zanesljiv in vzdržljiv)
• Ročaj R-Go Cork za maksimalno udobje
• Udoben nastavljiv usnjen zapestni pas
• Konična konica z volframovo konico za zelo dober oprijem
• Tanki (60 mm) treking paki in široki (90 mm) ploščki za zimski puder
Palice izdelane v Franciji v Grenoblu.
Doživljenjska garancija.
Prodam par z 2 paroma podložk (poletni 60 mm, zimski 90 mm)



186 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | karbonski Ultra Tech 80% / bambusov les furnir |
| Utež | 252 g |
| Izrežite | nastavljiva 63-135 cm (maks.) |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | Easy Lock aluminij |
| Premer pramena | 16 / 14 / 12 |
| Ročaj | R-Go Liege |
| ročni trak | usnje |
| Točka | stožčasto z volframovo konico |
| Pluta | gume |
| Pralec | 60 mm za treking in 90 mm za zimo |
| Referenca proizvajalca | R10826 |
Zasnova treking palic Trek's Terre:
Palice Trek's Terre so palice pristnega dizajna, ki jih navdihuje narava. Od svojega začetka je Guidetti ponujal vrsto lesenih palic, ki združujejo tehničnost in pristnost.
Letos so bile palice Terre de Trek predelane, da bi prinesle več modernosti in barv, hkrati pa ohranile tradicionalno stran.

Ročaj R-Go Cork:
Ročaj R-Go Guidetti je bil prilagojen za linijo Trek's Land.
Sestavljen je iz ergonomskega tulca iz plute s posebnim dizajnom za počitek roke med pritiskom. Gumb je širok in večnamenski ter prekrit z usnjeno prevleko.
Ročaj iz plute je udoben in omogoča dobro vpijanje znoja med uporabo.

Trak za zapestje Earth znamke Trek:
Vrhunski Terre trak Trek daje palici pristen videz. Sestavljen je iz usnjenega ovoja, lanene tkanine in kovinske zaponke.
Notranjost zapestnega traku je izdelana iz sintetičnega krzna za maksimalno udobje pri oprijemanju.

Sistem za nastavitev Easy Lock Alu:
Sistem za nastavitev je opremljen z Easy Lock z aluminijasto loputo in nastavitvenim kolesom, ki je opremljen z omejevalnikom za večjo vpenjalno silo. Aluminij zagotavlja robustnost sistemu, zamašek gumba ga drži vedno na mestu.

Robert Devaux
Très beau produit, bien fini.
Quant à la qualité et la tenue dans le temps "c'est du Guidetti" donc, je pense en être satisfait.
J'ai également acheté une gourde inox de la marque, également un très beau produit plus sain que l'alu.
Mme
Matériel de super bonne qualité, facilité d'utilisation, esthétique
Mr
matériel remarquable esthétique, fonctionnel et d'une grande fiabilité