G010119
Autentyczne 3-sekcyjne kije teleskopowe wyposażone w aluminiowy system Easy Lock (z wentylem).
Kijki przeznaczone dla wędrowców, którzy poszukują kijów wyczynowych, lekkich i estetycznych.
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• 80% Carbon Ultra Tech (bardzo lekki)
• Okleina bambusowa
• Aluminiowy system regulacji Easy Lock (niezawodny i trwały)
• Rękojeść z korka R-Go zapewnia maksymalny komfort
• Wygodny regulowany skórzany pasek na nadgarstek
• Stożkowa końcówka z końcówką wolframową zapewnia bardzo dobry chwyt
• Cienkie (60 mm) krążki trekkingowe i szerokie (90 mm) krążki do zimowego puchu
Patyczki wyprodukowane we Francji w Grenoble.
Dożywotnia gwarancja.
Sprzedałem parę z 2 parami podkładek (letnia 60 mm, zimowa 90 mm)



186 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | Carbon Ultra Tech 80% / okleina z drewna bambusowego |
| Waga | 252 g |
| Ciąć | regulowany 63-135cm (max) |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Aluminium Easy Lock |
| Średnica nici | 16 / 14 / 12 |
| Uchwyt | R-Go Liège |
| pasek na rękę | Skórzany |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Korek | guma |
| Pralka | 60 mm na trekking i 90 mm na zimę |
| Numer referencyjny producenta | R10826 |
Konstrukcja kijków trekkingowych Terre firmy Trek:
Kijki z serii Trek Terre to kije o autentycznym designie, inspirowanym naturą. Od samego początku, Guidetti oferuje gamę drewnianych kijków, które łączą w sobie techniczną i autentyczną jakość.
W tym roku kijki Terre de Trek zostały przerobione, aby wprowadzić więcej nowoczesności i koloru przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnej strony.

Rękojeść z korka R-Go:
Chwyt R-Go Guidetti został dostosowany do linii Trek Land.
Składa się z ergonomicznego korkowego rękawa o specjalnej konstrukcji umożliwiającej podparcie dłoni podczas nacisku. Gałka jest szeroka i wielopozycyjna oraz pokryta skórą.
Korkowy uchwyt jest wygodny i zapewnia dobre wchłanianie potu podczas użytkowania.

Pasek na nadgarstek Earth firmy Trek:
Najwyższej klasy pasek Terre firmy Trek nadaje kijowi autentyczny wygląd. Składa się ze skórzanej pochwy, lnianej tkaniny i metalowej klamry.
Wewnętrzna część paska na nadgarstek wykonana jest z syntetycznego futra, co zapewnia maksymalny komfort podczas chwytania.

System regulacji Easy Lock Alu:
System regulacji wyposażony jest w Easy Lock z aluminiową klapką i pokrętłem regulacyjnym wyposażonym w ogranicznik, aby zapewnić większą siłę docisku. Aluminium zapewnia solidność systemowi, a blokada pokrętła utrzymuje go zawsze na swoim miejscu.

Robert Devaux
Très beau produit, bien fini.
Quant à la qualité et la tenue dans le temps "c'est du Guidetti" donc, je pense en être satisfait.
J'ai également acheté une gourde inox de la marque, également un très beau produit plus sain que l'alu.
Mme
Matériel de super bonne qualité, facilité d'utilisation, esthétique
Mr
matériel remarquable esthétique, fonctionnel et d'une grande fiabilité