G010119
Autèntics pals telescòpics de 3 seccions equipats amb el sistema Easy Lock d'alumini (amb vàlvula).
Bastons destinats als excursionistes que busquen bastons d'alt rendiment, lleugers i estètics.
• Baston telescòpic de 3 seccions
• 80% Carbon Ultra Tech (molt lleuger)
• Xapa de fusta de bambú
• Sistema d'ajust Easy Lock d'alumini (fiable i durador)
• Mànec de suro R-Go per a la màxima comoditat
• Còmoda corretja de pell ajustable
• Punta cònica amb punta de tungstè per a una molt bona adherència
• Discos de trekking prims (60 mm) i discos amples (90 mm) per a la pols d'hivern
Bastons fets a França a Grenoble.
Garantia de per vida.
Es ven el parell amb 2 parells de volanderes (un estiu de 60 mm, un hivern de 90 mm)



186 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | Carboni Ultra Tech 80% / xapa de fusta de bambú |
| Pes | 252 g |
| Tallar | ajustable 63-135 cm (màxim) |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | Easy Lock d'alumini |
| Diàmetre del fil | 16 / 14 / 12 |
| Gestionar | R-Go Lieja |
| corretja de mà | cuir |
| Punt | cònic amb punta de tungstè |
| Suro | goma d'esborrar |
| Rentadora | 60 mm per a trekking i 90 mm per a l'hivern |
| Referència del fabricant | R10826 |
El disseny dels bastons de trekking Terre de Trek:
Els pals de la gamma Terre de Trek són pals amb un disseny autèntic, inspirat en la natura. Des dels seus inicis, Guidetti ha ofert una gamma de pals coberts de fusta que combinen tecnicitat i autenticitat.
Aquest any s'han reelaborat els pals de Terre de Trek per aportar més modernitat i color tot mantenint la vessant tradicional.

El mànec R-Go Cork:
L'adherència R-Go Guidetti s'ha personalitzat per a la línia Land de Trek.
Aquest està format per una màniga de suro ergonòmica amb un disseny específic per recolzar la mà durant la pressió. El pom és ample i multiposició i està cobert amb un revestiment de pell.
El mànec de suro és còmode i permet una bona absorció de la transpiració durant l'ús.

La polsera de la Terra de Trek:
La corretja Terre de primera línia de Trek dóna un aspecte autèntic al pal. Està compost per una funda de cuir, un teixit de lli i una sivella metàl·lica.
L'interior de la corretja de canell està feta de pell sintètica per a la màxima comoditat a l'hora d'agafar.

El sistema d'ajust Easy Lock Alu:
El sistema d'ajust està equipat amb un Easy Lock amb una solapa d'alumini i una roda d'ajust amb un tope per proporcionar una major força de subjecció. L'alumini aporta robustesa al sistema, el tap del pom el manté sempre al seu lloc.

Robert Devaux
Très beau produit, bien fini.
Quant à la qualité et la tenue dans le temps "c'est du Guidetti" donc, je pense en être satisfait.
J'ai également acheté une gourde inox de la marque, également un très beau produit plus sain que l'alu.
Mme
Matériel de super bonne qualité, facilité d'utilisation, esthétique
Mr
matériel remarquable esthétique, fonctionnel et d'une grande fiabilité