G010119
Autentické 3-sekční teleskopické hole vybavené hliníkovým systémem Easy Lock (s ventilem).
Hůlky určené pro turisty, kteří hledají vysoce výkonné, lehké a estetické hole.
• 3-sekční teleskopický obušek
• 80% Carbon Ultra Tech (velmi lehký)
• Bambusová dřevěná dýha
• Hliníkový nastavovací systém Easy Lock (spolehlivý a odolný)
• Rukojeť R-Go Cork pro maximální pohodlí
• Pohodlný nastavitelný kožený pásek na zápěstí
• Kónická špička s wolframovou špičkou pro velmi dobrý úchop
• Tenké (60 mm) trekové puky a široké (90 mm) puky do zimního prašanu
Hole vyrobené ve Francii v Grenoblu.
Doživotní záruka.
Prodávám pár se 2 páry podložek (letní 60 mm, zimní 90 mm)



186 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | karbon Ultra Tech 80% / dýha z bambusového dřeva |
| Hmotnost | 252 g |
| Střih | nastavitelné 63-135 cm (max) |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Hliník Easy Lock |
| Průměr pramene | 16 / 14 / 12 |
| Rukojeť | R-Go Lutych |
| řemínek na ruku | kůže |
| Směřovat | kuželový s wolframovým hrotem |
| Korek | guma |
| Podložka | 60 mm pro trekking a 90 mm pro zimu |
| Reference výrobce | R10826 |
Design trekových holí Terre:
Hůlky z řady Terre Trek jsou hole s autentickým designem inspirovaným přírodou. Od svého založení společnost Guidetti nabízí řadu tyčí potažených dřevem, které v sobě spojují technickost a autentičnost.
Tento rok byly hůlky Terre de Trek přepracovány, aby přinesly více modernosti a barev a zároveň zachovaly tradiční stránku.

Rukojeť R-Go Cork:
Rukojeť R-Go Guidetti byla přizpůsobena pro řadu Land Trek.
Tu tvoří ergonomický korkový návlek se specifickým designem pro opření ruky při tlaku. Knoflík je široký a vícepolohový a potažený koženým potahem.
Korková rukojeť je pohodlná a umožňuje dobrou absorpci potu během používání.

Řemínek na zápěstí Earth od společnosti Trek:
Špičkový řemínek Trek Terre dodává hokejce autentický vzhled. Skládá se z kožené pochvy, lněné látky a kovové přezky.
Vnitřek náramku je vyroben ze syntetické kožešiny pro maximální pohodlí při uchopení.

Systém Easy Lock Alu:
Nastavovací systém je vybaven zámkem Easy Lock s hliníkovou klapkou a nastavovacím kolečkem opatřeným dorazem pro zajištění větší upínací síly. Hliník dodává systému robustnost, zarážka knoflíku jej drží vždy na svém místě.

Robert Devaux
Très beau produit, bien fini.
Quant à la qualité et la tenue dans le temps "c'est du Guidetti" donc, je pense en être satisfait.
J'ai également acheté une gourde inox de la marque, également un très beau produit plus sain que l'alu.
Mme
Matériel de super bonne qualité, facilité d'utilisation, esthétique
Mr
matériel remarquable esthétique, fonctionnel et d'une grande fiabilité