B010034
Trail Sport 2 Bețe de trekking Black Diamond
Stalpi pentru toate anotimpurile din 2 secțiuni destinate mersului pe toate tipurile de teren.
Stâlpi robusti echipați cu sistemul FlickLock pentru o reglare fiabilă și rapidă a înălțimii stâlpului.
Bastonul de trekking Trail Sport 2 este un beton versatil care oferă un raport excelent între preț și funcții.
• Baston telescopic din aluminiu cu 2 secțiuni
• Sistem de reglare dual FlickLock
• Mâner din cauciuc canelat pentru a reduce vibrațiile
• Extensie din cauciuc sub mâner pentru a facilita prinderea pe pante
• Curea de mână din nailon
• Sfaturi interschimbabile
• Pucuri de trekking fixe
Ajustabil de la 90 la 140 cm
A vândut perechea

193 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate: 2014-06-23
| Material | aluminiu |
| Greutate | 547 g (pereche) |
| A tăia | reglabil: 90-140 cm |
| Lungime pliată | 90 cm |
| Numărul de fire | 2 |
| sistem de prindere | FlickLock |
| Mâner | cauciuc canelat cu prelungire de cauciuc sub maner |
| curea de mână | și nailon Vari-width |
| Punct | Sfat Tech interschimbabil |
| Mașină de spălat | Pucuri de trekking cu volum redus |
Belii de trekking Trail Sport 2 Black Diamond sunt bețe foarte versatile care pot fi folosite în toate anotimpurile.
Sunt robuste datorită compoziției 100% din aluminiu.
Cu două sisteme FlickLock, reglarea înălțimii stâlpilor în funcție de tipul de teren este rapidă și ușoară.
Această versiune a Trail Sport este făcută pentru plimbătorii care caută un stâlp telescopic cu 2 secțiuni fiabil și eficient.
Sistemul de reglare „FlickLock” (supapă):
Sistemul de reglare a dimensiunii FlickLock a fost proiectat având în vedere eficiența, compactitatea și ușurința de utilizare.
Ajustarea FlickLock este de top când vine vorba de stil rapid și ușurință.
Deoarece muntele necesită echipamente fiabile și rezistente, tehnologia FlickLock oferă ajustări sigure, rapide, simple și facilitează orele petrecute pe traseu.
Sr
He recibido el pedido sin ningún problema, he sido bien informado en la web sobre el recorrido del pedido, los bastones de trekking son de muy buena calidad.
Bâtons de trail
Très bien je recommande.
Bons bâtons !
Je les connais : robustesse exceptionnelle. Le serrage peut se faire en marchant tellement il est simple. En fait, je commande une 2ème paire pour une autre résidence.
Idéal
Super batons, idéals pour les randos de toute sorte : ils sont à la fois robustes et légers, et le système de serrage est simple et très efficace
Aucun soucis
Bon matériel, vendeur rapide et sans aucun soucis, je vous le recommande