B010034
Kijki trekkingowe Trail Sport 2 Black Diamond
Dwusekcyjne kijki całoroczne przeznaczone do chodzenia po każdym terenie.
Solidne kijki wyposażone w system FlickLock zapewniający niezawodną i szybką regulację wysokości kijków.
Kijek trekkingowy Trail Sport 2 to wszechstronna kijka, która oferuje doskonały stosunek ceny do funkcji.
• 2-sekcyjna aluminiowa pałka teleskopowa
• Podwójny system regulacji FlickLock
• Rowkowany gumowy uchwyt redukujący wibracje
• Gumowe przedłużenie pod uchwytem ułatwiające chwytanie na zboczach
• Nylonowy pasek na rękę
• Wymienne wskazówki
• Naprawiono krążki trekkingowe
Regulowany od 90 do 140 cm
Sprzedałem parę

193 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 547g (para) |
| Ciąć | regulowany: 90-140cm |
| Długość po złożeniu | 90 cm |
| Liczba pasm | 2 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | ryflowana guma z gumowym przedłużeniem pod rękojeścią |
| pasek na rękę | Nylon o zmiennej szerokości |
| Punkt | Wymienna wskazówka techniczna |
| Pralka | Krążki trekkingowe o zmniejszonej objętości |
Kijki trekkingowe Trail Sport 2 Black Diamond to bardzo wszechstronne kije, które można używać o każdej porze roku.
Są wytrzymałe dzięki składowi 100% aluminium.
Dzięki dwóm systemom FlickLock dostosowanie wysokości kijków do rodzaju terenu jest szybkie i łatwe.
Ta wersja Trail Sport jest przeznaczona dla spacerowiczów poszukujących niezawodnego i wydajnego dwusekcyjnego kija teleskopowego.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Sr
He recibido el pedido sin ningún problema, he sido bien informado en la web sobre el recorrido del pedido, los bastones de trekking son de muy buena calidad.
Bâtons de trail
Très bien je recommande.
Bons bâtons !
Je les connais : robustesse exceptionnelle. Le serrage peut se faire en marchant tellement il est simple. En fait, je commande une 2ème paire pour une autre résidence.
Idéal
Super batons, idéals pour les randos de toute sorte : ils sont à la fois robustes et légers, et le système de serrage est simple et très efficace
Aucun soucis
Bon matériel, vendeur rapide et sans aucun soucis, je vous le recommande