B010034
Conair Spórt 2 Polannaigh Trekking Black Diamond
Cuaillí uile-séasúr 2-alt atá beartaithe le haghaidh siúl ar gach cineál tír-raon.
Cuaillí sturdy atá feistithe le córas FlickLock le haghaidh coigeartú iontaofa agus tapa airde cuaille.
Is cuaille ildánach é an Trail Sport 2 Trekking Pole a thairgeann cóimheas iontach idir praghas agus feidhmeanna.
• Batán teileascópacha alúmanaim 2-alt
• Córas coigeartaithe dé-FlickLock
• Greim rubair grooved chun creathadh a laghdú
• Síneadh rubair faoin láimhseáil chun greim ar fhánaí a éascú
• Strap láimhe níolón
• Leideanna idirmhalartaithe
• Pucks Trekking Seasta
Inchoigeartaithe ó 90 go 140 cm
Dhíol an péire

193 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 547g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 90-140cm |
| Fad fillte | 90 cm |
| Líon na snáitheanna | 2 |
| córas clampála | FlickLock |
| Láimhseáil | rubar eitrithe le síneadh rubair faoin láimhseáil |
| strap láimhe | agus Vari-leithead níolón |
| Pointe | Leid Teicneolaíochta idirmhalartaithe |
| Washer | Madraí Trekking Toirt Laghdaithe |
Is cuaillí an-ildánacha iad na Cuaillí Trekking Trail Sport 2 Black Diamond is féidir a úsáid i ngach séasúr.
Tá siad láidir a bhuíochas le comhdhéanamh alúmanaim 100%.
Le dhá chóras FlickLock, tá sé tapa agus éasca airde na gcuaillí a choigeartú de réir an cineál tír-raon.
Tá an leagan seo den Trail Sport déanta do shiúlóirí atá ag lorg cuaille teileascópacha 2-alt atá iontaofa agus éifeachtach.
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Sr
He recibido el pedido sin ningún problema, he sido bien informado en la web sobre el recorrido del pedido, los bastones de trekking son de muy buena calidad.
Bâtons de trail
Très bien je recommande.
Bons bâtons !
Je les connais : robustesse exceptionnelle. Le serrage peut se faire en marchant tellement il est simple. En fait, je commande une 2ème paire pour une autre résidence.
Idéal
Super batons, idéals pour les randos de toute sorte : ils sont à la fois robustes et légers, et le système de serrage est simple et très efficace
Aucun soucis
Bon matériel, vendeur rapide et sans aucun soucis, je vous le recommande