B010034
Trail Sport 2 Bastons de trekking Black Diamond
Bastons de 2 seccions per a totes les estacions destinats a caminar per tot tipus de terreny.
Pals resistents equipats amb el sistema FlickLock per a un ajust de l'alçada dels pals fiable i ràpid.
El Trail Sport 2 Trekking Pole és un bastó versàtil que ofereix una excel·lent relació entre preu i funcions.
• Baston telescòpic d'alumini de 2 seccions
• Sistema d'ajust Dual FlickLock
• Empunyadura de goma acanalada per reduir la vibració
• Extensió de goma sota el mànec per facilitar la presa en pendents
• Corretja de mà de niló
• Consells intercanviables
• Discos de trekking arreglats
Ajustable de 90 a 140 cm
Vengut el parell

193 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 547 g (par) |
| Tallar | ajustable: 90-140cm |
| Longitud plegada | 90 cm |
| Nombre de fils | 2 |
| sistema de subjecció | FlickLock |
| Gestionar | cautxú acanalat amb extensió de goma sota el mànec |
| corretja de mà | Niló d'amplada variable |
| Punt | Consell de tecnologia intercanviable |
| Rentadora | Discos de trekking de volum reduït |
Els bastons de trekking Trail Sport 2 Black Diamond són bastons molt versàtils que es poden utilitzar en totes les estacions.
Són robusts gràcies a una composició 100% d'alumini.
Amb dos sistemes FlickLock, ajustar l'alçada dels pals segons el tipus de terreny és ràpid i fàcil.
Aquesta versió del Trail Sport està feta per als caminants que busquen un pal telescòpic de 2 seccions fiable i eficient.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Sr
He recibido el pedido sin ningún problema, he sido bien informado en la web sobre el recorrido del pedido, los bastones de trekking son de muy buena calidad.
Bâtons de trail
Très bien je recommande.
Bons bâtons !
Je les connais : robustesse exceptionnelle. Le serrage peut se faire en marchant tellement il est simple. En fait, je commande une 2ème paire pour une autre résidence.
Idéal
Super batons, idéals pour les randos de toute sorte : ils sont à la fois robustes et légers, et le système de serrage est simple et très efficace
Aucun soucis
Bon matériel, vendeur rapide et sans aucun soucis, je vous le recommande