T010017
Aravis TSL bețe de drumeție
Stâlp telescopic 3 secțiuni din aluminiu 7075.
Acest stick este echipat cu cele mai recente tehnologii TSL:
• Prindere externă rapidă și ușoară
• Sistem push & pull pentru schimbarea discului
• Vârf de wolfram ultra rezistent
Include o curea de mână reglabilă. Manerul sau din spuma EVA (bi-material) este foarte confortabil si permite o miscare naturala a incheieturii si un acompaniament in timpul efortului.
Aravis este ideal pentru drumeții regulate
• Curea de mână reglabilă
• Aluminiu 7075
• Vârf de wolfram
• Disc fix 85 mm
• Dimensiune reglabila: 65-140 cm
• Greutate: 255g×2
Se vinde ca o pereche cu 2 perechi de șaibe interschimbabile, una de 55 mm și una de 95 mm

25 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate: 2014-06-23
| Material | aluminiu 7075 |
| Greutate | 300 g × 2 |
| A tăia | reglabil 65 - 135 cm (max) |
| Numărul de fire | 3 |
| sistem de prindere | Sistem de blocare extern (clapet) |
| Mâner | bipolimer (EVA) |
| curea de mână | reglabil (confort) |
| Punct | tungsten |
| Mașină de spălat | 55 mm și 95 mm (2 perechi de șaibe furnizate) |
Tehnologii folosite
Sistem de blocare extern Serrage
Sistem de reglare externă care oferă o rezistență excelentă la toate condițiile atmosferice și care permite o reglare fiabilă și rapidă.
Sistem patentat push & pull
Sistem patentat pentru schimbarea pucurilor usor si rapid, pentru a se adapta mai bine terenului.
2 șaibe TSL furnizate împreună cu Aravis:
• Mașină de spălat vară: ø 55mm
• Saiba de iarna: ø 95mm 