T010017
Turistické palice Aravis TSL
3-dielna teleskopická tyč z hliníka 7075.
Táto hokejka je vybavená najnovšími technológiami TSL:
• Rýchle a jednoduché vonkajšie upínanie
• Push & pull systém pre výmenu puku
• Ultra odolný volfrámový hrot
Súčasťou je nastaviteľný popruh na zápästie. Jeho penová EVA rukoväť (bi-materiál) je veľmi pohodlná a umožňuje prirodzený pohyb zápästia a sprevádzanie pri námahe.
Aravis je ideálny na pravidelnú turistiku
• Nastaviteľný popruh na zápästie
• Hliník 7075
• Volfrámový hrot
• Pevný kotúč 85 mm
• Nastaviteľná veľkosť: 65-140 cm
• Hmotnosť: 255 g × 2
Predáva sa ako pár s 2 pármi vymeniteľných podložiek, jedna 55 mm a jedna 95 mm

25 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 |
| Hmotnosť | 300 g × 2 |
| Vystrihnúť | nastaviteľná 65 - 135 cm (max) |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | Systém vonkajšieho zámku (klapák) |
| Rukoväť | bipolymér (EVA) |
| popruh na ruku | nastaviteľné (komfort) |
| Bod | volfrám |
| Podložka | 55 mm a 95 mm (dodané 2 páry podložiek) |
Použité technológie
Systém vonkajšieho zámku Serrage
Systém externého nastavenia ponúka vynikajúcu odolnosť voči všetkým atmosférickým podmienkam a umožňuje spoľahlivé a rýchle nastavenie.
Patentovaný push & pull systém
Patentovaný systém pre ľahkú a rýchlu výmenu pukov, aby sa lepšie prispôsobili terénu.
2 podložky TSL dodávané s Aravisom:
• Letná podložka: ø 55 mm
• Zimná podložka: ø 95 mm 