T010017
Turistické hole Aravis TSL
Teleskopická tyč 3dílná z hliníku 7075.
Tato hůl je vybavena nejnovějšími technologiemi TSL:
• Rychlé a snadné vnější upínání
• Push & pull systém pro výměnu puku
• Ultra odolný wolframový hrot
Součástí je nastavitelný popruh na zápěstí. Jeho pěnová EVA rukojeť (bi-materiál) je velmi pohodlná a umožňuje přirozený pohyb zápěstí a doprovod při námaze.
Aravis je ideální pro běžnou turistiku
• Nastavitelný popruh na zápěstí
• Hliník 7075
• Wolframový hrot
• Pevný kotouč 85 mm
• Nastavitelná velikost: 65-140 cm
• Hmotnost: 255g × 2
Prodává se jako pár se 2 páry výměnných podložek, jedna 55 mm a jedna 95 mm

25 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 |
| Hmotnost | 300 g × 2 |
| Střih | nastavitelná 65 - 135 cm (max) |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Systém vnějšího zámku (klapeta) |
| Rukojeť | bipolymer (EVA) |
| řemínek na ruku | nastavitelné (komfort) |
| Směřovat | wolfram |
| Podložka | 55 mm a 95 mm (dodávány 2 páry podložek) |
Použité technologie
Systém vnějšího zámku Serrage
Externí nastavovací systém nabízí vynikající odolnost vůči všem atmosférickým podmínkám a umožňuje spolehlivé a rychlé nastavení.
Patentovaný systém push & pull
Patentovaný systém snadné a rychlé výměny puků, aby se lépe přizpůsobil terénu.
2 podložky TSL dodávané s Aravisem:
• Letní podložka: ø 55mm
• Zimní podložka: ø 95mm 