T010017
Аравис TSL туристически щеки
Телескопичен стълб 3 секции от алуминий 7075.
Този стик е оборудван с най-новите TSL технологии:
• Бързо и лесно външно захващане
• Push & pull система за смяна на шайба
• Ултра устойчив волфрамов накрайник
Включва регулируема каишка за китката. Неговата дръжка от EVA пяна (би-материал) е много удобна и позволява естествено движение на китката и акомпанимент по време на усилие.
Aravis е идеален за редовен туризъм
• Регулируема каишка за китката
• Алуминий 7075
• Волфрамов накрайник
• Фиксиран диск 85 мм
• Регулируем размер: 65-140 см
• Тегло: 255g×2
Продава се като чифт с 2 чифта сменяеми шайби, една 55 мм и една 95 мм

25 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | 7075 алуминий |
| Тегло | 300 g × 2 |
| Разрез | регулируема 65 - 135 см (макс.) |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | Външна заключваща система (клапет) |
| Дръжка | би-полимер (EVA) |
| ремък за ръка | регулируем (комфорт) |
| Точка | волфрам |
| шайба | 55 мм и 95 мм (доставени са 2 чифта шайби) |
Използвани технологии
Външна заключваща система Serrage
Външна система за регулиране предлага отлична устойчивост на всякакви атмосферни условия и позволява надеждна и бърза настройка.
Патентована система за натискане и изтегляне
Патентована система за лесна и бърза смяна на шайби, за да се адаптира по-добре към терена.
2 TSL шайби, доставени с Aravis:
• Лятна шайба: ø 55 мм
• Зимна шайба: ø 95 мм 