T010017
Bastons de senderisme Aravis TSL
Pal telescòpic de 3 seccions en alumini 7075.
Aquest stick està equipat amb les últimes tecnologies TSL:
• Subjecció externa ràpida i senzilla
• Sistema push & pull per al canvi de disc
• Punta de tungstè ultra resistent
Incorpora una corretja de canell ajustable. El seu mànec d'escuma EVA (bi-material) és molt còmode i permet un moviment natural del canell i un acompanyament durant l'esforç.
L'Aravis és ideal per fer senderisme regular
• Corretja de canell ajustable
• Alumini 7075
• Punta de tungstè
• Arandela fixa de 85 mm
• Mida ajustable: 65-140 cm
• Pes: 255 g × 2
Es ven com un parell amb 2 parells de volanderes intercanviables, una de 55 mm i una de 95 mm

25 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | 7075 d'alumini |
| Pes | 300 g × 2 |
| Tallar | ajustable 65 - 135 cm (màx.) |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | Sistema de bloqueig extern (clapet) |
| Gestionar | bipolímer (EVA) |
| corretja de mà | ajustable (comoditat) |
| Punt | tungstè |
| Rentadora | 55 mm i 95 mm (se inclouen 2 parells de volanderes) |
Tecnologies utilitzades
Sistema de bloqueig extern Serrage
Sistema d'ajust extern que ofereix una excel·lent resistència a totes les condicions atmosfèriques i permet un ajust fiable i ràpid.
Sistema patentat push & pull
Sistema patentat per canviar els discos de manera fàcil i ràpida, per tal d'adaptar-se millor al terreny.
2 rentadores TSL subministrades amb l'Aravis:
• Arandela d'estiu: ø 55mm
• Arandela d'hivern: ø 95mm 