Drumeții de schi de drumeție încrucișează diamant negru
SERIA TOURING - BELTII DE SCHI - MODEL NOU
Fără îndoială, stick -urile noastre de schi cu diamante negre, cele mai apreciate de practicieni de mai mulți ani.
Ele rezistă sezonului de utilizare intensivă după sezon!
Funcțional și durabil datorită tuturor șuvițelor de aluminiu de 18 mm și 16 mm secțiuni, pasajele sunt încă un pariu sigur pentru cursele tehnice ale unei zile sau coborârea în pădure în pulbere.
• 2 -Srap stick telescopic (Ø 18 | 16 mm)
• Bastonul robust are construcție din aluminiu
• Mânerul de cauciuc di-densitate de cauciuc moale până la atingere (interior fluturat pentru mai multă ușurință)
• Forma de mâner optimizată pentru setările de fixare a drumeției
• Pom cu marginea plată pentru a răzui saboții de zăpadă de sub schiuri
• Curea de mână pentru touring cu chingă ușoară și cataramă din plastic cu blocare a scării
• Sistem de reglare FlickLock rapid și fiabil
• Șaibe late de 100 mm pentru coșuri cu pulbere pentru o aderență foarte bună
Compatibil cu șaibele 3/4 notate (opțional, faceți clic aici)
Disponibil în 2 dimensiuni (reglabil): 100-140 cm / 105-155 cm
Couleur: Desert Sky
A vândut perechea

1000 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate:
| Material | aluminiu |
| Greutate | 572 g [100-140 cm] / 576 g [105-155 cm] |
| A tăia | Reglabil: 100-140 cm / 105-155 cm |
| Lungime pliată | 90 cm |
| Numărul de fire | 2 |
| sistem de prindere | FlickLock® |
| Mâner | Mânerul seriei de turnee cu interior fluturat pentru mai multă ușurință |
| Mașină de spălat | Puturi Coșuri cu praf 100 mm |
| Referinta producatorului | BD111620 |
Belii Traverse Black Diamond sunt bețe foarte fiabile și robuste (toate din aluminiu) concepute pentru schiuri intensive zilnice.
Foarte funcțional, Traverse are sistemul de reglare FlickLock, blocarea stâlpului este rapidă, simplă și fiabilă.
Ideal pentru schi de turism de agrement sau pentru curse mai tehnice, dacă sunteți în căutarea unor bețe cu durată de viață lungă, Traverse este făcută pentru tine!
Sistemul de reglare „FlickLock” (supapă):
Sistemul de reglare a dimensiunii FlickLock a fost proiectat având în vedere eficiența, compactitatea și ușurința de utilizare.
Ajustarea FlickLock este de top când vine vorba de stil rapid și ușurință.
Deoarece muntele necesită echipamente fiabile și rezistente, tehnologia FlickLock oferă ajustări sigure, rapide, simple și facilitează orele petrecute pe traseu.
Pucuri The Powder Basket: