Os paus de esquí de sendeirismo cruzan diamantes negros
SERIE TOURING - BASTONES - NOVO MODELO
Sen dúbida, os nosos paus de esquí de esquí de diamantes negros máis apreciados polos practicantes durante moitos anos.
Resisten a un uso intensivo tempada tras tempada.
Funcional e duradeiro Grazas a todas as seccións de aluminio de seccións de 18 mm e 16 mm, as pasaxes seguen sendo unha aposta segura para as carreiras técnicas dun día ou os descensos no bosque no po.
• 2 -Trap Telescópico Stick (Ø 18 | 16 mm)
• O bastón resistente presenta unha construción de aluminio
• Collo de caucho de densidade de densidade suave ao tacto (interior estriado para máis lixeireza)
• Forma de mango optimizada para a configuración de fixación de sendeirismo
• Pomo cun bordo plano para raspar os zocos de neve debaixo dos esquís
• Correa de pulso de turismo con correa lixeira e fibela de plástico con bloqueo de escaleira
• Sistema de axuste FlickLock rápido e fiable
• Lavadoras de cestas de pó de 100 mm de ancho para un agarre moi bo
Compatible con lavadoras de 3/4 notadas (opcional, fai clic aquí)
Dispoñible en 2 tamaños (axustable): 100-140 cm / 105-155 cm
Couleur: Desert Sky
Vendo o par

1000 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date:
| Material | aluminio |
| Peso | 572 g [100-140 cm] / 576 g [105-155 cm] |
| Cortar | Axustable: 100-140 cm / 105-155 cm |
| Lonxitude dobrada | 90 cm |
| Número de fíos | 2 |
| sistema de suxeición | FlickLock® |
| Manexar | Mango da serie de xira con interior estriado para máis lixeireza |
| Lavadora | Cestas de polvo 100 mm |
| Referencia do fabricante | BD111620 |
Os bastóns Traverse Black Diamond son bastóns moi fiables e robustos (todos de aluminio) deseñados para un esquí de travesía diario intensivo.
Moi funcional, o Traverse ten o sistema de axuste FlickLock, o bloqueo do poste é rápido, sinxelo e fiable.
Ideal para esquí de travesía recreativo ou para carreiras máis técnicas, se buscas bastones cunha longa vida útil, o Traverse está feito para ti!
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que pasen no camiño.
Os discos da cesta de po: